حاج‌قاسم‌ها پرورش‌یافته مکتب قرآنی رهبر معظم انقلاب هستند

در آیین رونمایی از مقالات مبانی قرآنی اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب بیان شد

حاج‌قاسم‌ها پرورش‌یافته مکتب قرآنی رهبر معظم انقلاب هستند

اجلاسیه شرق کشور کنگره بین‌المللی اندیشه‌های قرآنی رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی برگزار و طی آن از مقالات مبانی قرآنی اندیشه‌های قرآنی ایشان رونمایی شد.


به گزارش آستان نیوز، در این اجلاسیه که 13 دی‌ماه، در تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزار شد، از مجموعه مقالات مربوط به مبانی قرآنی اندیشه‌های سیاسی و اجتماعی رهبر معظم انقلاب و کتاب «مستندسازی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب» رونمایی شد. در این آیین که حجت‌الاسلام والمسلمین عباسی، رئیس جامعه‌المصطفی(ص) العالمیه، حجت‌الاسلام والمسلمین فرزانه، دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان و حجت‌الاسلام والمسلمین صالح، رئیس جامعه‌المصطفی(ص) منطقه خراسان و رئیس این اجلاسیه و جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه حضور داشتند، آیت‌الله سید احمدعلم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در سخنانی گفت: اگر همه گروه‌های مقاومت در حال جولان و قدرت‌نمایی هستند، این‌ها به خاطر قرآنی‎بودن و اسلامی‎بودن ماهیت این انقلاب است و قاسم سلیمانی‎ها، تربیت‎یافته مکتب قرآنی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.
امام جمعه مشهد تأکید کرد: حقیقت آن است که هرچه تاکنون حرکت قرآنی و اندیشه فکری متعالی در تمدن شیعه وجود داشته، در آینه منطق و اندیشه امامین انقلاب متبلور است. از ابتدای تاریخ تاکنون، شیعه هرگز از نبوغ سیاسی به عظمت امام راحل بهره نبرده بود و اکنون، جمیع همه این فضائل، تلاش‌ها و مقامات عالمانه، دوباره در وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی تجلی یافته است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه