حماسه ۹ دی دفاع مقتدرانه از دستاورد‌های نظام بود

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

حماسه ۹ دی دفاع مقتدرانه از دستاورد‌های نظام بود

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق گفت: حماسه ماندگار ۹ دی، بی‌نظیر‌ترین حرکت مردمی در طول تاریخ انقلاب اسلامی برای حفاظت از نظام مقدس، آرمان‌های آن و دفاع از دستاورد‌های انقلاب اسلامی ایران بود.


به گزارش شهرآرانیوز، امیر سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی در جمع کارکنان و فرماندهان این منطقه، حماسه نهم دی را جلوه بصیرت‌افزایی و ولایت‌مداری مردم ایران دانست و گفت: بی‌تردید بزرگ‌ترین پیام این حماسه تاریخی، ضرورت بصیرت و پرهیز از غفلت و نفاق است.
وی با بیان اینکه مقدسات برای ملت‌ها قابل دفاع هستند و انقلاب اسلامی نیز یک حادثه، واقعه و جریان مقدسی بود که تحقق پیدا کرد، افزود: واقعه‌ای که بر اساس و پایه کتاب، سنت و آموزه‌های دینی بنا شده باشد، مقدس است و برای دفاع از دین و مملکت بود که جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاد.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق با اشاره به اینکه در زمان وقوع هر فتنه‌ای، فضا غبارآلود و غیرقابل تشخیص می‌شود، اظهار کرد: در فتنه سال ۸۸ با فضایی که پدید آمد، تشخیص حق و باطل نامشخص شد که در نهایت در ۹ دی‌ماه، مردم با بصیرت و آگاهی وارد میدان شدند تا راه حق را روشن کنند.
معصومی حماسه ۹ دی را یکی از روز‌های ویژه و ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: در این روز هم بصیرت و غیرت دینی مردم به نمایش گذاشته شد و هم این حماسه موجب یأس مطلق دشمنان انقلاب شد.
وی با بیان اینکه مسئولان کشور در همه دوران‌ها باید قدردان حضور مردم همیشه در صحنه باشند، خاطرنشان کرد: بعضی از انسان‌های غافل تلاش نکنند مردم خیانت بزرگ سران فتنه را فراموش کنند، زیرا حتماً از مردم سیلی خواهند خورد.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق افزود: حماسه ۹ دی اگرچه آتش فتنه دشمن را خاموش کرد، اما تاریخ نشان داده همواره توطئه و فتنه‌های مختلف دشمن ادامه دارد و وظیفه همه ما حفظ بصیرت و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب است. مردم در این حماسه ثابت کردند از مسیر ولایت و رهبری دور نشده و به آن پشت نخواهند کرد و همیشه و در هر موقعیتی مدافع آن هستند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه