آغاز به کار نخستین نمایشگاه دستاوردهای حراست‌های خراسان رضوی

آغاز به کار نخستین نمایشگاه دستاوردهای حراست‌های خراسان رضوی

نخستین نمایشگاه دستاوردهای حراست‌های خراسان رضوی با حضور رئیس سازمان حراست کل کشور، استاندار خراسان رضوی و اعضای شورای تأمین استان آغاز به کار کرد.


یعقوبعلی نظری در افتتاحیه نخستین نمایشگاه دستاوردهای حراست‌های استان که با عنوان «حضور مقتدر» در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، با اشاره به حماسه‌سازی‌های مردم مظلوم فلسطین در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس گفت: یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر به ویژه شهدای مظلوم فلسطین را گرامی می‌داریم که در خط مقدم مبارزه با استکبار به شهادت رسیده‌اند.
استاندار خراسان رضوی در ادامه با بیان اینکه اساس قدرت اسرائیل دو مؤلفه اساسی در ساختار اسرائیل غاصب «توان نظامی، قدرت نظامی و اطلاعاتی» بود، افزود: هر دو مؤلفه با عملیات طوفان‌الاقصی به چالش جدی کشیده شد. اگرچه این دو مؤلفه قدرت، وابسته به دنیای استکبار یعنی آمریکاست؛ ولی همان طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند، این ضربه غیر قابل ترمیمی است که به اسرائیل جنایتکار وارد شد.
وی با قدردانی از همه تلاشگران عرصه حراست اظهار کرد: وجود دو عنصر «جهت و حرکت» در تحقق اهداف اعم از آرمان‌ها و لایه‌های راهبردی، اجرایی و تاکتیکی، امری ضروری است.
نظری با بیان اینکه نقش حراست در هدف‌گذاری‌ها برای دستگاه‌های متولی مهم و پیشگیرانه است، تأکید کرد: اگر هدف‌گذاری‌های اجرایی و عملیاتی درست انجام نشود، آنگاه انحراف از همان اول صورت می‌گیرد.
استاندار خراسان رضوی در بخش دیگری از سخنان خود ابراز کرد: حراست می‌تواند به مدیران برای تعیین اهداف اجرایی و تاکتیکی و احصای مسائل کمک کند. در این راستا پیشنهاد ما به همه دستگاه‌های نظارتی این است که نظارت هنگام تصمیم‌گیری
داشته باشند.
وی با اشاره به تحرکات دشمن در همه عرصه‌ها خاطرنشان کرد: دشمن با جنگ ترکیبی وارد عمل شده و بدیهی است در تقابل با آن باید ترکیبی عمل کنیم. از این رو بنا بر فرمایش
رهبر معظم انقلاب، مبارزه و جهاد امری فراگیر است که باید مورد توجه قرار گیرد.
نظری خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد: مدیران، تمام حراست‌ها را حامی خود بدانند؛ چرا که مجموعه دستگاه حراست در خراسان رضوی کمک‌کننده است. در این راستا باید گفت یک انسجام جدی میان مجموعه حراست و اطلاعات استان در خراسان رضوی وجود دارد که قابل قدردانی است.
گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه دستاوردهای حراست‌های خراسان رضوی با عنوان «حضور مقتدر» از ۱۸ تا ۲۲ آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد دایر است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه