جهاد دانشجویان، تلاش برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات است

وزیر کشور در جمع دانشجویان دانشگاه تهران: 

جهاد دانشجویان، تلاش برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات است


وزیر کشور که به‌مناسبت روز دانشجو در دانشگاه تهران حضور یافته بود، در جمع دانشجویان این دانشگاه گفت: بخش مهمی از افزایش مشارکت برعهده دانشجویان است و جنبش دانشجویی نقش مهمی در انتخابات مجلس دارد. به گزارش فارس، احمد وحیدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با حضور دانشجویان به پیروزی رسید، ادامه داد: دانشگاهیان در همه مقاطع به‌میدان آمدند و جریان علمی کشور را به‌دوش کشیدند و ما را در حوزه‌های متعدد علمی به‌اوج بردند. 
وی با تأکید بر اینکه مسئولیت‌های بزرگی برعهده دانشجویان و دانشگاهیان است، افزود: امروز جنبش دانشجویی نمی‌تواند کنار کسانی باشد که در مقابل جنایات غزه ساکت‌اند و فجایع رژیم‌صهیونیستی را نمی‌بینند. وزیر کشور با بیان اینکه مردم به ما و مجلس رأی دادند که اختلاف‌ها را به‌حداقل برسانیم و حل کنیم، ادامه داد: اگرچه گاه نظرات متفاوت است، اما حل مسائل کشور باید از مسیر مصلحت عمومی جامعه انجام شود و شرط پیشرفت کشور همکاری میان قوای سه‌گانه است.
احمد وحیدی ضمن قدردانی از دانشجویان برای حساسیت نسبت به مسائل کشور گفت: شعار ما برای انتخابات «یک رأی بیشتر به مقاومت» است. امروز انتخابات ما با مقاومت فلسطین گره خورده و تقویت مشارکت و حضور به‌معنای حمایت از غزه و فلسطین است. دشمن می‌خواهد با تبلیغات دروغین در میان مردم برای آمدن پای صندوق‌های رأی تردید ایجاد کند. نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در گذر از مشکلات روی روند رشد قرار گرفته است و نباید انتظار داشته باشیم دولت در عرض دو سال همه مشکلات را برطرف کند. ما برای تحقق چهار مؤلفه‌ای که رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات فرمودند که شامل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت است، تلاش خواهیم کرد و همچنین باید تلاش کنیم همه گروه‌ها پای کار انتخابات بیایند. بزرگ‌ترین جهاد دانشجویان نیز تلاش برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه