پاسخ بنیاد قرآنی مالزی به هتک حرمت قرآن در سوئد

پاسخ بنیاد قرآنی مالزی به هتک حرمت قرآن در سوئد

مدیر بنیاد قرآنی رستو با اشاره به هتک حرمت قرآن در برخی کشورها گفت: در این بنیاد تصمیم گرفتیم به ازای هر یک جلد قرآن که در کشور سوئد سوزانده می‌شود یک میلیون جلد قرآن چاپ و به کشورهای مختلف ارسال کنیم.


به گزارش ایرنا از روابط عمومی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در سفر به مالزی به همراه محمدرضا بک صحرایی کاردار سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی، حجت‌الاسلام منصور میراحمدی معاون امور بین‌الملل بعثه رهبر معظم انقلاب و حبیب رضا ارزانی رایزن فرهنگی کشورمان در مالزی شنبه ۱۱آذر از بنیاد قرآنی رستو، بزرگ‌ترین بنیاد چاپ و آموزش قرآن کریم در کوالالامپور بازدید و با داتوک عبداللطیف میراسا دیدار کردند.
داتوک عبداللطیف میراسا مدیر بنیاد قرآنی رستو، در این دیدار گفت: رستو بزرگ‌ترین بنیاد قرآنی کشور مالزی است که در زمینه حفظ، آموزش مبانی قرآن و هنر قرآنی فعالیت می‌کند.
وی عنوان کرد: در بنیاد رستو تذهیب و تنوع رنگ قرآن با توجه به اقلیم هر ایالت انجام می‌شود و مسلمانان این کشور صفحه‌آرایی قرآن را با سلایق و علایقشان می‌بینند.
وی با اشاره به هتک حرمت قرآن در برخی کشورها گفت: در این بنیاد تصمیم گرفتیم به ازای هر یک جلد قرآن که در کشور سوئد سوزانده می‌شود یک میلیون جلد قرآن چاپ و به کشورهای مختلف ارسال کنیم، البته تا پایان دسامبر نیز ۵۰۰هزار جلد قرآن به کشورهای دیگر ارسال می‌شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه