ساخت 391 هزار واحد مسکونی در برنامه چهار ساله خراسان رضوی

ساخت 391 هزار واحد مسکونی در برنامه چهار ساله خراسان رضوی

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: ساخت ۳۹۱ هزار واحد در برنامه چهار ساله ما قرار دارد که حدود ۱۹۵ هزار واحد آن حمایتی بوده و خوشبختانه بخش زیادی از اراضی تأمین شده و مشکلاتی که در این حوزه داشتیم، حل شده است و کار ساخت‌وساز را هم پیش می‌بریم.


به گزارش ایسنا، وحید داعی در نشست‌ هم‌افزایی مباحث راه و شهرسازی اظهار کرد: اداره‌ کل راه و شهرسازی پروژه نهضت ملی مسکن را در کشور مدیریت می‌کند؛ موضوعی که امید بسیاری از خانواده‌هاست. در سراسر کشور تغییرات بسیار خوبی به خصوص در خراسان رضوی رخ داده است. 
وی افزود: حدود ۵۶ هزار واحد از بافت استان فرسوده است. همچنین ۳۰۳ هزار واحد ناپایدار داریم. با پیگیری‌های انجام‌ شده، از این ۵۶ هزار واحد برای ۲۳ هزار واحد پروانه ساخت صادر شده که در دو سال نخست اقدام بسیار بزرگی است.    
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان رضوی عنوان کرد: 
۹۱ شهر استان دارای محدوده مصوب بافت فرسوده است که بیشترین شناسایی در این زمینه را خراسان رضوی انجام داده و این اقدام تیمی در پنج ماه اخیر صورت گرفته است.
داعی اضافه کرد: با همکاری وزیر، استاندار و مسئولان استان ساخت بیش از ۳۸۰ کیلومتر باند دوم راه با قرارداد 4 هزار میلیارد تومان را در دست اجرا داریم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه