شوک گاوی به ماتادورها!

مصدومیت تلخ ستاره بارسا

شوک گاوی به ماتادورها!

مصدومیت گاوی، ستاره اسپانیایی بارسلونا، پیروزی تیم ملی این کشور را تحت الشعاع قرار داد و بازیکنان این تیم را به شدت ناراحت و نگران کرد.


روزی که قرار بود به یکی از بهترین روزهای لوئیس دلافوئنته از زمان حضورش در دنیای مربیگری باشد، به یکی از غم‌انگیزترین‌های آن تبدیل شد. 
مصدومیت شدید و جدی گاوی سبب شد او از هر لحاظ در شرایط بدی قرار بگیرد. این مربی از نظر ورزشی یکی از مهره‌های کلیدی تیمش را از دست داد و از نظر شخصی هم یکی از بازیکنان محبوبش را دیگر در اختیار نخواهد داشت. سرمربی اسپانیا که به وضوح تحت تأثیر این اتفاق قرار گرفته و به شدت ناراحت بود، پس از پایان این بازی گفت:« ما باید منتظر جواب آزمایش‌ها باشیم. اما نگران هستیم. این تلخ‌ترین پیروزی‌ای است که من تجربه 
کرده بودم».
بوسه خوسلو وقتی گاوی به سمت رختکن می‌رفت گویای جو حاکم بر رختکن تیم ملی بود، رختکنی که بین دو نیمه انگار مراسم عزاداری در آن برپا بود. در همان زمان هم مشخص بود که این مصدومیت بسیار جدی است و بسیاری معتقد بودند احتمالاً رباط صلیبی پای او پاره شده است. 
هواداران روی سکو زمانی بسیار نگران شدند که خوشحالی فران تورس با پیراهن شماره 9 گاوی را دیدند. او در این باره گفت: «این پیروزی به‌خاطر مصدومیت گاوی برای ما تلخ شد. امیدوارم او قوی بماند و هرچه زودتر روند درمانش را طی کند. ما از میزان مصدومیت خبر نداریم اما می‌دانیم گاوی جنگجو است». تیم پزشکی بارسلونا شرایط مصدومیت او را با دقت بررسی خواهند کرد، هرچند همین الان هم اخبار مربوط به آزمایش اولیه حاکی از آن است که این باشگاه باید ادامه فصل را بدون یکی از بهترین بازیکنانش سپری کند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه