غیبت لاپورت مقابل پرسپولیس

ستاره اسپانیایی از دسترس خارج است!

غیبت لاپورت مقابل پرسپولیس

آیمریک لاپورت به دلیل مصدومیت دیدار با پرسپولیس را از دست داد.


پرسپولیس هفته آینده در دیداری حساس به مصاف النصر عربستان خواهد رفت. تیم عربستانی که صعودش به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا تقریباً قطعی شده، در آستانه این بازی با یک بحران بزرگ مواجه شده است.
آیمریک لاپورت، ستاره اسپانیایی النصری‌ها که چندی پیش مصدوم شده بود، همچنان نمی‌تواند تیمش را همراهی کند و دیدار با پرسپولیس را از دست خواهد داد.آیمریک لاپورت علاوه بر بازی با پرسپولیس، احتمالاً در دیدار حساس مقابل الهلال نیز غایب خواهد بود. النصر در لیگ عربستان 31 امتیاز دارد و باتوجه به فاصله 4 امتیاز با الهلال صدرنشین نیاز جدی به 3 امتیاز این مسابقه دارد و غیبت لاپورت چالش بزرگی برای لوئیس کاسترو خواهد بود.
النصر این فصل آمار دفاعی خوبی نداشته و در لیگ عربستان تنها سه بار کلین‌شیت کرده است. آن‌ها در چهار بازی لیگ قهرمانان آسیا هم تنها مقابل پرسپولیس موفق به کلین‌شیت شده‌اند و حالا باتوجه به غیبت لاپورت در دیدارهای آتی، شرایط برای النصر سخت‌تر خواهد شد. زوج دفاعی النصری‌ها در غیاب مدافع سابق منچسترسیتی به احتمال زیاد از محمد الفتیل و عبدالله الامری تشکیل خواهد شد.
غیبت آیمریک لاپورت در لیگ قهرمانان آسیا، خبر خوشی برای دیگر بازیکنان خارجی النصر از جمله اندرسون تالیسکا خواهد بود. براساس قانون ای‌اف‌سی، هر تیم اجازه استفاده از پنج بازیکن خارجی را خواهد داشت و غیبت لاپورت یک جای خالی در فهرست به‌وجود خواهد آورد.
مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی به دلیل مصدومیت رباط صلیبی تا پایان فصل قادر به همراهی پرسپولیس نیستند و وحید امیری هم از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و نمی‌تواند در بازی برگشت مقابل النصر به میدان برود. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه