رزمایش ۵۰هزار نفری «الی بیت‌المقدس» برگزار می‌شود

رزمایش ۵۰هزار نفری «الی بیت‌المقدس» برگزار می‌شود

فرمانده سپاه محمد رسول الله با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج گفت: رزمایش بزرگ حماسی «الی بیت المقدس» در روز جمعه با رژه ۵۰ هزار نفری بسیجیان در خیابان انقلاب برگزار می‌شود.


​​​​​​​ به گزارش مهر، سردار حسن حسن زاده در نشست خبری هفته بسیج روز گذشته گفت: هفته بسیج فرصتی برای پرداختن به ابعاد مختلف فعالیت‌های بسیج این معجزه امام خمینی (ره) است.
فرمانده سپاه تهران بزرگ، بسیج را یک حقیقت جاری و فرهنگ دانست و گفت: ما بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و سند اعتلای بسیج را در دستور کار قرار داده‌ایم و تلاش کرده‌ایم بر اساس این دو سند فعالیت‌های بسیج را طراحی و دنبال کنیم.
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: 3‌هزار گروه جهادی در تهران داریم که در مناطق محروم و محله‌های آسیب دیده تهران نقش آفرینی می‌کنند و طرح محله‌های اسلامی را دنبال می‌کنیم و معتقدیم اگر همه مردم نقش آفرین باشند، محله اسلامی تحقق می‌یابد.
سردار حسن زاده پرداختن به قشر جوان و نوجوان را یکی از اولویت‌های اصلی بسیج تهران اعلام کرد و گفت: در بهمن ماه کنگره ملی شهدای پایتخت برگزار می‌شود.
وی تبیین و روشنگری را یکی از وظایف اصلی بسیج دانست و گفت: ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف از جمله نظامی، علمی و فناوری دستاوردهای بسیاری دارد که باید توسط بسیجیان معرفی و تبیین شود.
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با اشاره به برنامه‌های سپاه تهران به مناسبت هفته بسیج گفت: برگزاری میزهای خدمت و اعزام گروه جهادی به محلات محروم از جمله برنامه‌های هفته بسیج است. همچنین رزمایش بزرگ ۵۰ هزار نفری حماسی «الی بیت المقدس» در خیابان انقلاب با حضور همه بسیجیان در روز جمعه ۳ آذر ماه برگزار می‌شود و گردان‌های مختلفی در خیابان انقلاب رژه خواهند رفت و به سمت دانشگاه تهران و نماز جمعه حرکت می‌کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه