احمد وحیدی وزیر کشور تأکید کرد: نقش مهم استانداران در انتخابات اسفند

احمد وحیدی وزیر کشور تأکید کرد: نقش مهم استانداران در انتخابات اسفند

وزیر کشور روز دوشنبه در نشست هم‌‌اندیشی استانداران سراسر کشور گفت: انتخابات امسال حساس‌تر از هر زمان دیگر و مهم‌ترین رویدادی است که مراحل اجرایی آن با دقت و بر اساس مر قانون در حال انجام است.


احمد وحیدی با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن و تلاش‌های فراوان علیه این رویداد مهم، بر اجرای دقیق قانون انتخابات تأکید کرد و گفت: استانداران، فرمانداران و بخشداران مرکزی کارآمدی دولت در این عرصه را بیش از پیش نشان دهند.
وی موضوع تبلیغات و شفافیت مالی داوطلبان انتخابات را هم مهم دانست و گفت: براساس قانون در زمان حاضر دولت می‌تواند امکانات تبلیغاتی خود را به طور مساوی و عادلانه در اختیار داوطلبان قرار دهد تا داوطلبان وام‌دار افراد یا گروه‌ها نشوند؛ بنابراین استانداران طبق قانون امکاناتی که در اختیار استان است را می‌توانند به صورت مساوی و با رعایت عدالت برای داوطلبان در نظر بگیرند.
وزیر کشور در ادامه به تبلیغات مغرضانه و اتهام‌های برخی رسانه‌ها در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: سیاست دولت مردمی مشارکت حداکثری داوطلبان در انتخابات است. برخلاف اتهام‌هایی که برخی رسانه ها به دروغ به دولت وارد کردند، سیاست دولت «انفتاح » در انتخابات است.
وزیر کشور تأکید کرد: باید از همه ظرفیت‌های گروه‌های مردم نهاد، نخبگان و کارشناسان برای فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری استفاده شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه