ایران در میدان فلسطین

تجمع‌های بزرگ مردم در شهرهای مختلف ایران همزمان با مردم دیگر شهرهای جهان برای حمایت از کودکان مظلوم غزه

ایران در میدان فلسطین

به مناسبت روز جهانی کودک، عصر دیروز راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در تهران و بقیه شهرهای ایران همزمان با دیگر نقاط جهان برگزار شد.


تصاویر منتشر شده از شهادت حدود 5هزار کودک فلسطینی موجب شده بسیاری از مردم دنیا نسبت به اقدام وحشیانه صهیونیست‌ها خشمگین شوند. سردار سلامی فرمانده کل سپاه، در جمع راهپیمایی‌کنندگان ابراز کرد: آنچه در طوفان الاقصی به عنوان استثنایی‌ترین عملیات غافلگیرکننده تاریخ نبردهای بشری اتفاق افتاد، بازتابی بود از جنایت‌ها و ظلم‌های یکصد سال اخیر دولت‌های بریتانیا، فرانسه و آمریکا و رژیم صهیونیستی برای ملتی که ۷۵ سال است او را از سرزمین خود بیرون رانده‌اند،  آن‌ها را آواره کرده‌اند و عزت، آرامش، امنیت و پیشرفت را از آنان گرفته‌اند.  امروز همه ایران اسلامی سرشار از محبت و عاطفه برای حمایت از کودکان شریف‌ترین مردمان روی زمین فلسطین عزیز است. در سال ۱۹۵۶ ماجرای قتل عام کفر قاسم رخ داد. این ماجرا همچنان ادامه پیدا کرد تا سال ۱۹۸۲ که آریل شارون قصاب صبرا و شتیلا با تهاجم رژیم صهیونیستی به لبنان در حاشیه بیروت در یک قتل عام دو روزه مردمان فلسطین را در درون اردوگاه‌های صبرا و شتیلا به شهادت رساند که تقریباً 
۴ هزار فلسطینی در این اردوگاه‌ها به شهادت رسیدند. سال‌هاست اربابان جنایت جهانی، منطقه جهان اسلام را تحت تأثیر سیاست‌های استعمارگرانه خود قرار داده‌اند و ثروت‌های معنوی، هویت دینی و همه ثروت مادی دنیای اسلام را برای اینکه یک قدرت جهانی شود، در اختیار گرفتند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه