اجرای طرح «چله خدمت» به یاد شهید سلیمانی در حاشیه شهر مشهد

اجرای طرح «چله خدمت» به یاد شهید سلیمانی در حاشیه شهر مشهد

طرح چله خدمت به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی و به منظور دست‌گیری از خانواده‌های محروم حاشیه‌شهر مشهد به‌همت نیروهای جهادی کهف‌الحسن اجرا می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، با عبور از کوچه‌پس‌کوچه‌های حاشیه شهر متوجه می‌شویم در این روزها و شب‌های سرد؛ بسیاری از مردم، از خانه‌ مناسب، وسایل گرمایشی و حتی لباس و غذا محروم هستند و با فقر مطلق دست و پنجه نرم می‌کنند.  علی شریفی، مسئول قرارگاه جهادی رحما درباره پویش و طرح چله خدمت گفت: 40 روز مانده به سالروز شهادت حاج قاسم، ملبس به لباس حاج قاسم شده‌ایم و تک‌تک گردان‌های کهف‌الحسن شروع به خدمت در مناطق حاشیه‌نشین کرده‌اند. 
وی افزود: تسویه قبوض، تسویه‌حساب بدهکاران به سوپرمارکت‌ها، نان صلواتی، سرکشی از خانواده‌های جانباز مدافع حرم و پیگیری مشکلاتشان، پرداخت اجاره منازل افراد نیازمند و توزیع سبد معیشتی و تحصیلی از مهم‌ترین برنامه‌های طرح و رزمایش چله خدمت است. همچنین از ابتدای شروع چله خدمت با توزیع بسته معیشتی بین نیازمندان و سبد تحصیلی ویژه دانش‌آموزان محروم، اهدای کارت یک‌میلیون ‌تومانی به خانواده‌های بالای سه فرزند، تجلیل از فعالان فرهنگی در حاشیه شهر، برگزاری مراسم عزاداری و توزیع غذای گرم، بردن ایتام نیازمند به شهربازی و اهدای اسباب‌بازی به آن‌ها جزو مهم‌ترین برنامه‌های طرح چله خدمت بوده است.

ارسال دیدگاه