مشق مدیریت فرهنگی و رسانه‌ای در «سرمشق»

دومین نشست انتقال تجربه در مدیریت فرهنگ و رسانه با حضور محمدحسین صفار هرندی در مؤسسه قدس برگزار شد

مشق مدیریت فرهنگی و رسانه‌ای در «سرمشق»

سلسله جلسات بیان تجربه در مدیریت فرهنگ و رسانه دومین رویداد خود را هم سپری کرد.


دومین جلسه از سلسله جلسات «سرمشق» با حضور محمدحسین صفارهرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به همت مؤسسه فرهنگی قدس برگزار شد.
در این جلسه که در محل مؤسسه فرهنگی قدس برگزار شد صفارهرندی و مدیران رسانه‌  به انتقال تجربیات خود در این عرصه پرداختند. وی در این جلسه از تجربیات خود در روزنامه کیهان، وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت احمدی‌نژاد و مجمع تشخیص مصلحت نظام سخن گفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی ، رئیس حوزه هنری استان و پیشکسوت عرصه رسانه ،جلال فیاضی ازجمله افراد فرهنگی حاضر در جلسه بودند که در حوزه‌های مختلف رسانه به تبادل نظر پرداختند. در همین راستا نخستین جلسه «سرمشق» نیز چندی پیش همزمان با رونمایی از کتاب پرگار با حضور حسین انتظامی، نویسنده این اثر با همت این مؤسسه فرهنگی قدس برگزار شد.
در این جلسه نیز انتظامی که کار روزنامه‌نگاری را از روزنامه قدس آغاز کرده، تصریح کرد: باید مراقبت کنیم در کشاکش بحث‌های جناحی و سیاسی، فرهنگ قربانی نشود.
وی زنجیره تولید، توزیع و مصرف را یک ساحت فرهنگ و مدیریت فرهنگی و سیاست‌گذاری را ساحت دیگر آن برشمرد و ضمن تأکید بر اقتضائات خاص هر ساحت، تصریح کرد: مدیران باید تجربیات خود را بنویسند تا برای تبادل، بررسی و حتی نقد در اختیار مدیران بعدی قرار گیرد و سبب رشد و پیشرفت باشد.

​​​​​​​خبرنگار: طاهره فجرداودلی

برچسب ها :
ارسال دیدگاه