۱۷۸ نامزد قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی در خراسان رضوی

۱۷۸ نامزد قطعی انتخابات مجلس شورای اسلامی در خراسان رضوی

مدیر کل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی آخرین اطلاعات و آمار نام‌نویسی داوطلبان استان برای انتخابات در روزهای گذشته را تشریح کرد.


امیر فریدنیا گفت: نام‌نویسی قطعی برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد، از ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۲۷ مهر آغاز شده و تا ساعت ۱۸ چهارشنبه ۳ آبان ادامه دارد که تاکنون وضعیت ثبت نام‌ها در سه روز اخیر مشخص شده است.
وی عنوان کرد: براساس آمار رسمی سامانه جامع انتخابات تاکنون ۱۷۸ نفر در استان نام‌نویسی خود را قطعی کرده‌اند که از این تعداد ۱۰۳ نفر از داوطلبان مشهدی هستند.
دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات خراسان رضوی افزود: حوزه سبزوار پس از مشهد با ۱۵ نفر و پس از آن چناران با ۹ نفر بیشترین تعداد ثبت نام‌کنندگان را دارا هستند.
رئیس کمیته سیاسی ستاد انتخابات استان بیان کرد: حوزه‌های انتخابی نیشابور، خواف، کاشمر و گناباد نیز هرکدام با هفت نفر ثبت‌نام‌کننده قطعی در رده بعدی قرار دارند‌. از تربت‌جام و تربت‌حیدریه نیز هركدام ۶ نفر داوطلب شده‌اند.
فریدنیا عنوان کرد: حوزه انتخابیه درگز با چهار نفر و فریمان با دو نفر کمترین میزان ثبت‌نام‌کننده برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را داشته‌اند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه