ورزشکاران پاکستان  به زیارت آمدند

ورزشکاران پاکستان  به زیارت آمدند

هیئتی متشکل از 12 نفر از دختران و پسران کاراته‌کای کشور پاکستان به بارگاه منور رضوی مشرف شدند. 


به گزارش آستان‌نیوز، این هیئت که به منظور برگزاری مسابقات بین‌المللی جام هشتمین خورشید که با حضور بیش از هزار نفر از ورزشکاران داخلی و خارجی از کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان در شهر مشهد برگزار شده بود به این شهر سفر کردند. 
این هیئت بنا به درخواست هیئت کاراته استان خراسان رضوی از معاونت بین‌الملل آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی حضور یافته و از بخش‌های مختلف آن بازدید کردند. 
در ابتدا ضمن خیرمقدم توسط نمایندگان آستان قدس رضوی و اهدای حجاب برتر فاطمی به دختران این کاروان، آن‌ها با حضور در نمایشگاه رواق خدمت حرم مطهر رضوی در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های آستان قدس رضوی با فعالیت‌ بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی آشنا شدند. 
این بازدید برای آنان بسیار مسرت‌بخش و بخش‌های ماکت و لباس شهید سلیمانی برای آنان بسیار جذاب بود. همچنین بازدید از موزه و بخش اهدای مدال‌های ورزشی، مسکوکات و سکه‌های کشورهای مختلف از جمله کشور پاکستان از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده ویژه این گروه بود. این گروه پس از زیارت مضجع شریف حضرت رضا(ع) به اقامه نماز جماعت پرداختند و پس از آن در فضای زیبای صحن پیامبر اعظم(ص) حضور یافته و از مراسمی که در این صحن برگزار شده بود، لذت برده و با گرفتن تصاویری از این لحظات خاطرات خود را ماندگار کردند. 
شایان ذکر است اکثریت این گروه برای نخستین بار بود که به بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) مشرف شده بودند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه