استغاثه زائران حرم مطهر رضوی برای یاری مردم فلسطین

استغاثه زائران حرم مطهر رضوی برای یاری مردم فلسطین

مراسم استغاثه جمعی برای ریشه‌کن شدن ظلم استکبار جهانی و صهیونیسم و یاری مردم مظلوم فلسطین همزمان با بقاع متبرکه و مساجد سراسر کشور در حرم مطهر رضوی برگزار شد.


به گزارش آستان‌نیوز، در این مراسم که پنجشنبه شب در رواق بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد، مداح و مرثیه‌خوان اهل بیت(ع)؛ میثم مطیعی دعای بیست و هفتم صحیفه سجادیه (دعا برای مرزبانان) را قرائت کرد و زائران حریم ملکوتی رضوی با زمزمه این دعای شریف برای پیروزی و یاری مردم مظلوم فلسطین و رهایی آن‌ها از چنگال ستم استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی دست به دعا برداشتند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد سیدآبادی در این مراسم در سخنانی به بیان ویژگی‌های رزمندگان اسلام در مقابله با سپاه کفر پرداخت و بیان کرد: نخستین ویژگی رزمندگان اسلام ایمان راسخ به خداوند باری تعالی است. پس از ایمان به خدا رزمندگان اسلام وظیفه دارند سلاح و تجهیزات لازم برای مقابله با دشمن را فراهم کنند و قدرت تسلیحاتی خود را ارتقا دهند.
وی خاطرنشان کرد: امروز امت اسلامی در شعاع پیام عاشورا و درسی که از این مکتب گرفته‌اند، در برابر دشمن ایستاده است و به یاری خدا پیروز خواهد شد.
به دنبال وقوع فاجعه انسانی در بیمارستان المعمدانی، با دستور تولیت آستان قدس رضوی، روز چهارشنبه هم حرم مطهر امام رضا(ع) حال و هوای عزا و ماتم به خود گرفت.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه