از نخبگان رسانه‌ای در تولید آثار رضوی حمایت می‌کنیم

رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی:

از نخبگان رسانه‌ای در تولید آثار رضوی حمایت می‌کنیم

رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی گفت: در مرکز ارتباطات و رسانه بنا داریم افرادی را که در جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) به عنوان نخبگان رسانه‌ای در زمینه امام رضا(ع) تولید آثار داشتند مورد حمایت قرار دهیم و امسال از آثار تولید آنان حمایت کنیم.


محسن هوشمند، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در حاشیه اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) گفت: در این دوره از جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) آثار هم از نظر کمیت و هم کیفیت رشد چشمگیری داشت. از نظر کمیت، تعداد شرکت‌کنندگان نزدیک به 80درصد نسبت به دوره گذشته رشد پیدا کرده و حدود هزارو840 نفر در این جشنواره شرکت کردند. آثار نیز حدود 20درصد با رشد همراه بوده و حدود 3هزار و 800 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و از نظر کیفی نیز براساس جمع‌بندی صورت گرفته در هیئت علمی و هیئت داوران جشنواره که از نخبگان و فرهیختگان کشور بودند همه اذعان داشتند شاهد رشد قابل توجهی بوده‌ایم.
وی افزود: الحمدلله خادمان رسانه‌ای امام رضا(ع) و همه کسانی که علاقه‌مند هستند در حوزه سیره رضوی فعالیت کنند روز به روز هم از نظر کمی توسعه پیدا می‌کنند و هم از نظر کیفی. فعالان این عرصه آثار خود را ارتقا می‌دهند و ما امیدواریم این جشنواره اثرگذار باشد؛ هم تجلیل و تکریمی داشته باشیم از همه عزیزانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و هم مهم‌تر از آن ان‌شاءالله بتوانیم زیرساخت‌های کمی و کیفی را برای مددرسانی به بخش تولید فراهم کنیم.
وی گفت: در مرکز ارتباطات و رسانه بنا داریم افرادی را که در این جشنواره به عنوان نخبگان رسانه‌ای در زمینه امام رضا(ع) تولید آثار داشتند مورد حمایت قرار دهیم و امسال از آثار تولیدی آنان حمایت کنیم.
رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی گفت: یکی از ویژگی‌های بارز جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) این است که در هر دوره با توجه به تجربه دوره‌های قبل جشنواره را هم از نظر سازوکار برگزاری و هم به لحاظ مفاهیم ومحتوا تغییر دهیم. دوره سوم نسبت به دوره دوم تغییراتی داشت؛ بخش پویش فضای مجازی اضافه شد و حوزه بین‌الملل توسعه چشمگیری داشت. در بخش اکران آثار و آموزش اتفاقات خوبی افتاد و برای دوره بعد نیز با جمع‌بندی نخبگان و داوران سعی می‌کنیم جشنواره با شرایط بهتر و باشکوه‌تر برگزار شود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه