آنجا شهیدی است که شهیدی را حمل می‌کند

آنجا شهیدی است که شهیدی را حمل می‌کند

هنرمندان عرصه سینما، تئاتر و موسیقی ایران در پی بمباران بیمارستان المعمدانی و به شهادت رساندن کودکان و افراد بی‌پناه و بیمار با انتشار تصاویر و فیلم‌های مادران و کودکان غرق در خون در صفحات مجازیشان، به این جنایت واکنش نشان داده‌اند. 


هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها... /فرزاد حسنی: اسرائیل شر مطلق است. /محمدحسین مهدویان: صدامو می‌شنوی، حرف بزن بفهمم زنده‌ای!/محمود بابایی: کدام جغرافیا غریب‌تر از فلسطین؟/مجید واشقانی: دیگر باید به انسان بودن تسلیت گفت. /بهرام افشاری: لعنت به جنگ... لعنت به کودک‌کشی. /مژده لواسانی: اگر از تو درباره غزه پرسیدند، بگو به آن‌ها در آنجا شهیدی است که شهیدی آن را حمل می‌کند و شهیدی از وی عکس می‌گیرد و شهیدی او را بدرقه می کند و شهیدی بر وی نماز می‌خواند. /احسان علیخانی: تنها قربانی سیاست کثیف، مردم بی‌گناه‌اند./علی لهراسبی: عجب آشفته بازاری است دنیا، مرگ بر ظلم ، مرگ بر ظالم.
علیرضا خمسه: گاهی کلمات درد دارد اما صدا ندارد کشتن ده‌ها کودک بی‌گناه جنایت فوق بشری است. /محمد بحرانی: یه موقع جنگ هم قوانینی داشت. این جنگ نیست. نسل‌کشی است. بیست و چند سال است که برای بچه‌ها برنامه می‌سازم به امید بهتر شدن جهان برای آدم‌های آینده. اما دیگه ناامیدم. /نیما جاویدی: این یک جنایت بی‌شرمانه است. /فاضل نظری: سیل آه خلق، ‌سد ظلم را خواهد شکست. /علی محمد مؤدب: دیده بگشا بر ستم، در این فریبستان علی! 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه