هر ۱۵ ثانیه یک عملیات پلیسی در استان انجام می‌شود

هر ۱۵ ثانیه یک عملیات پلیسی در استان انجام می‌شود

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ۴۰درصد تماس‌های مردم با پلیس استان منجر به عملیات می‌شود که برابر با هر ۱۵ ثانیه یک عملیات پلیسی است.


سرتیپ پاسدار محمدکاظم تقوی روز جمعه در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: بقیه تماس‌ها متأثر از نگرانی‌ها و همچنین گزارش‌های مردمی به پلیس است که از ارتباط خوب مردم با پلیس 
حکایت دارد.
وی با اشاره به تقدیم ۵۲ شهید این نیرو طی سال جاری در کشور گفت: مجاهدان این نیرو در طول شبانه‌‌روز، مقابله جدی با مجرمان دارند و ۶ شهید از این تعداد مربوط به خراسان رضوی است که برخی از آنان مأموریتشان در خارج از استان بود تا امنیت را برای کشورمان به ارمغان آورند.
تقوی افزود: مرزبانان این نیرو، تأمین امنیت بیش از ۸۵۰ کیلومتر از مرزهای خراسان رضوی را برعهده دارند و با تلاش آنان و همکاری مرزنشینان امنیت حاصل شده است تا با این حضور مقتدرانه، از حضور باندهای قاچاق جلوگیری شود.
وی اضافه کرد: این حاضر بودن موجب جلوگیری از حضور گروه‌های مسلح و همچنین قاچاقچیان در خراسان رضوی شده است. همچنین با بیش از ۴۳ هزار متجاوز مرزی که به صورت غیرقانونی از مرزها رد شدند برخورد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه