سخنرانی استاد نظافت، مداحی امیر عارف

برنامه‌های حرم مطهر رضوی در هفته وحدت اعلام شد

سخنرانی استاد نظافت، مداحی امیر عارف

همزمان با هفته وحدت، برنامه‌های فرهنگی و معرفتی ویژه این ایام در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود. 


معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی در گفت‌و‌گو با آستان‌نیوز به تشریح جزئیات ویژه برنامه‌های این آستان نورانی به مناسبت هفته وحدت پرداخت و گفت: با هدف بهره‌مندی زائران و مجاوران از فیوضات ایام شادی و شادمانی اهل بیت(ع)، ویژه برنامه‌های جشن و سرور به همت این معاونت با حضور سخنرانان برجسته مشهدی و مادحین اهل بیت(ع) در رواق امام خمینی(ره) تدارک دیده شده است. 
حجت‌الاسلام والمسلمین حسین شریعتی‌نژاد با اشاره به اینکه برنامه‌های ویژه هفته وحدت هر روز در دو نوبت صبح و عصر در رواق امام خمینی(ره) برگزار می‌شود، گفت: در برنامه نوبت صبح، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رنجبر به بیان احکام و محمدجواد منوچهری به شعرخوانی آیینی در وصف کمالات رسول‌الله(ص) می‌پردازند. 
در ادامه این برنامه هم حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجعفر علم درباره سیره رسول اکرم(ص) در جمع زائران حرم مطهر رضوی سخنرانی 
خواهد کرد. 
وی اضافه کرد: ویژه‌برنامه نوبت عصر نیز از ساعت 18 با حضور زائران و مجاوران در رواق امام خمینی(ره) آغاز می‌شود. در این محفل باشکوه سیدرضا یعقوبی‌آل شعرخوانی خواهد کرد و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد نظافت به ایراد سخنرانی می‌پردازد و مولودی‌خوانی امیر عارف از مداحان برجسته حرم مطهر رضوی، پایان‌بخش این محفل نورانی است. 
معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی خاطرنشان کرد: محفل «شعر وحدت» یکشنبه 9 مهرماه ساعت 20 با حضور شاعران آیینی برجسته مشهد از جمله علیرضا خاکساری، رضا رحیمی عنبران و حجت‌الاسلام علی مقدم نوید اطاعتی در رواق امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه