مشارکت کانون‌های خادمیاری در 400 ویژه‌برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس

مدیر مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی خبر داد

مشارکت کانون‌های خادمیاری در 400 ویژه‌برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس

مدیر مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی از مشارکت کانون‌های خادمیاری ایثار و شهادت در 400 ویژه‌برنامه هفته دفاع مقدس خبر داد.


فاطمه دژبرد در گفت‌وگو با آستان‌نیوز با اشاره به خدمات برنامه‌ریزی شده برای هفته دفاع مقدس از سوی کانون‌های خادمیاری ایثار و شهادت بنیاد کرامت رضوی اظهار کرد: در همین راستا 90 مورد برنامه بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر سال‌های جبهه و جنگ به همت این کانون در نقاط مختلف کشور برگزار شد.
وی با اشاره به تولید و انتشار 20 اثر مرتبط با شهدا در این هفته ادامه داد: همچنین تدارک 35 برنامه «چهارشنبه‌های امام رضایی» و 150 مورد دیدار با خانواده‌های گرانقدر شهدا در زمره مهم‌ترین اقدام‌های خادمیاران ایثار و شهادت در این هفته بوده است. 
مدیر مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی مشارکت در برنامه‌های گروهی کانون خدمت در عرصه شهدا را از دیگر فعالیت‌های این مجموعه دانست و خاطرنشان کرد: برای این ویژه‌برنامه نیز 100 عنوان خدمت پیش‌بینی شده بود که همه این موارد به بهترین شکل انجام شد.
گفتنی است به همت کانون تخصصی ایثار و شهادت در 6ماه ابتدایی سال ۱۴۰۲، حدود هزار و 200 برنامه بزرگداشت شهدا برگزار شده و از بیش از 2هزار و 600 خانواده شهدا و جانبازان سرکشی صورت گرفته است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه