هشدار کاهش دما و سرمازدگی محصولات در خراسان جنوبی

هشدار کاهش دما و سرمازدگی محصولات در خراسان جنوبی

رئیس اداره برنامه‌ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: سامانه تسهیلات ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده شرکت بازآفرینی شهری به نشانی www.Facility.udrc.ir  برای مدتی امکان خدمات‌رسانی را نداشت؛ اما اکنون متقاضیان می‌توانند برای مراجعه به این سامانه وارد مراحل دریافت وام شوند.
سمانه نصراللهی بیان کرد: متقاضیان پس از نام‌نویسی در سامانه به ویژه ثبت کدپستی خانه و تأیید اینکه ملکشان در بافت فرسوده قرار دارد، به صورت مستقیم و برخط به بانکی که قرار است وام را دریافت کنند، متصل می‌شوند.
وی افزود: چنانچه دریافت تسهیلات از سوی این سامانه برای متقاضیان تأیید نشد، آن‌ها می‌توانند به اداره برنامه‌ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی مراجعه و یا با سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۶۱۲ مشکل خود را مطرح کنند.
نصراللهی بیان کرد: میزان پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بافت فرسوده برای مناطق اطراف حرم مطهر رضوی ۶ میلیارد ریال، برای بافت‌های تاریخی، فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی کلانشهرها 4 میلیارد ریال و برای بافت‌های تاریخی، فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی شهرستان‌ها 3 میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است. نرخ سود وام ساخت مسکن در بافت‌های فرسوده برای متقاضیان در کلانشهرها ۱۱ درصد، برای سایر شهرها ۱۰ درصد و برای متقاضیان گروه‌های حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی) 4درصد است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه