روایت‌‌ هشت سال دفاع مقدس در 80 کتاب انتشارات به‌نشر

روایت‌‌ هشت سال دفاع مقدس در 80 کتاب انتشارات به‌نشر

مدیرعامل انتشارات به‌نشر از انتشار 80 عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس برای گروه‌های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال خبر داد.


​​​​​​​به گزارش آستان‌نیوز، مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با بیان اهمیت انتشار آثار ادبی اعم از خاطره و داستان درباره حماسه هشت سال دفاع مقدس در حفظ و گسترش دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: حوزه دفاع مقدس سرشار از داستان‌ها و روایت‌های واقعی است که خواننده را مجذوب خود می‌کند. همواره این آثار در نمایشگاه‌های کتاب جزو آثار پرفروش و پرمخاطب هستند و با توجه به تأکیدهای مکرر رهبر معظم انقلاب در زمینه تولید آثار در حوزه دفاع مقدس در سال‌های اخیر، آثار بسیاری در قالب‌های مختلف ادبی در این حوزه تولید و منتشر شده‌اند. 
حسین سعیدی با بیان اینکه در سال‌های اخیر انتشارات به‌نشر با اولویت قرار دادن گفتمان انقلاب اسلامی درصدد است آثار فاخری در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تولید و منتشر کند، تصریح کرد: این انتشارات در راستای تحقق فرامین رهبری معظم و تولید آثار مناسب و فاخر در این زمینه در تمامی عرصه‌ها و موضوعات نهایت سعی و اهتمام را با همکاری و نویسندگان، دست‌اندرکاران و صاحبان قلم انجام می‌دهد. وی با اشاره به اینکه به‌نشر تاکنون 80 عنوان کتاب با محوریت دفاع مقدس منتشر کرده است، گفت: این آثار برای رده‌های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال در قالب‌های مختلف شعر، داستان و رمان منتشر شده که توانسته‌اند ذائقه‌ها و سنین مختلف بیشتری را در بر بگیرند. 

برچسب ها :
ارسال دیدگاه