تیر ضدانقلاب‌بازهم به سنگ خورد

مردم با رسانه‌های معاند غربی همراهی نکردند

تیر ضدانقلاب‌بازهم به سنگ خورد

همان طور که انتظار می‌رفت، امپراتوری رسانه‌ای غرب نتوانست در جهت بر هم زدن امنیت داخلی کشورمان گام مهمی بردارد و در نتیجه هوشیاری مردم باز هم تیر این شبکه پیچیده به سنگ خورد.


روز گذشته سالروز درگذشت مهسا امینی دختر کردستانی بود. او سال گذشته به ‌دلیل نارسایی مغزی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت. در نتیجه مرگ او شبکه پیچیده رسانه‌ای و اطلاعاتی غرب توانست چند ماهی فضای داخل کشورمان را متشنج و با استفاده از پیاده‌نظام آموزش دیده خود در برخی شهرها روند عمومی را مختل کند اما با عملیات‌های مختلف شبکه اطلاعاتی کشورمان اقدام‌های غربی‌ها امسال موفق نبود. مهم‌ترین شایعه‌ای که این دستگاه رسانه‌ای مستقر در غرب بنا داشت روی آن مانور دهد، بازداشت پدر مهسا امینی بود که در همان ابتدای کار خنثی شد. فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان ادعای کذب رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر بازداشت پدر مهسا امینی را تکذیب کرد. سردار امان‌الله گشتاسبی در گفت‌وگو با تسنیم ادعای رسانه‌های فارسی زبان معاند مبنی بر بازداشت پدر مهسا امینی را تکذیب و اظهار کرد: این اخبار از اساس کذب، بی‌پایه و بی‌اساس است. وی افزود: پدر مهسا امینی صبح روز گذشته برای رفتن به سر قبر دخترش از خانه بیرون آمده بود که پس از هماهنگی در مسیر، نیروهای امنیتی او را به محل رسانده بودند و هیچ بازداشتی صورت نگرفته است.

دستگیری چندین تروریست مسلح در کردستان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از دستگیری چند عضو وابسته به گروهک‌های ضدانقلاب در شهرستان‌های سنندج و مریوان و کشف مقادیر زیادی محموله‌های سلاح و مهمات خبر داد. مهدی رمضانی اظهار کرد: در چند روز اخیر تعدادی از اعضای گروهک‌های ضدانقلاب که قصد خرابکاری و ایجاد ناامنی در کردستان را داشتند، در شهرستان‌های سنندج و مریوان دستگیر شده‌اند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: از این افراد مقادیر زیادی محموله‌های سلاح و مهمات کشف شده و کشفیات به صورت جاری انجام می‌شود. همچنین با اشراف اطلاعاتی در ۲۴ساعت منتهی به روز گذشته پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس کردستان، 14نفر از هسته‌های تشکیلاتی گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب در شهرستان‌های سنندج، دیواندره، بانه و مریوان را زیر ضربه اطلاعاتی گرفته و دستگیر کردند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه