رونالدو: ایران در پزشکی و تکنولوژی قوی است

دیدار آقای گل‌های دنیا در تهران

رونالدو: ایران در پزشکی و تکنولوژی قوی است

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر 28 شهریور در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.  


این مسابقه با توجه به حضور ستاره‌هایی همچون رونالدو، مانه و... بی‌شک از جذابیت‌های فراوانی برخوردار خواهد بود. کریستیانو رونالدو و سادیو مانه خطرناک‌ترین بازیکنان النصر عربستان هستند و بازیکنان پرسپولیس باید حواسشان را معطوف به مهار آن‌ها کنند، اما به هر حال از سایر مردان هجومی النصر هم نمی‌توان بی‌تفاوت گذشت. نماینده فوتبال عربستان همان‌قدر که در کارهای هجومی قوی است در ساختار دفاعی خود ضعف‌های فراوانی دارد و پرسپولیسی‌ها می‌توانند در بازی حساس ۲۸ شهریور از این ضعف‌ها نهایت بهره را ببرند.
کریستیانو رونالدو که قرار است برای تقابل با پرسپولیس به همراه تیم النصر به ایران سفر کند، گفت: دوستم از ایران خیلی تعریف می‌کند و از این کشور، پزشکی قوی و تکنولوژی بالاتر از سطح آسیا را شنیده‌ام.
بازیکن النصر گفت: دوست دارم تهران را از نزدیک ببینم و غذاهای ایرانی که شهرت جهانی دارد را در همان‌جا امتحان کنم. از ایران علی دایی و بیرانوند را می‌شناسم و باز هم به بیرانوند گل خواهم زد. در همین زمینه نشریه «الریاضیه» عربستان خبر داد ملی‌پوشان النصر به تمرینات گروهی برگشتند. کریستیانو رونالدو، سادیو مانه، بروزوویچ، اوتاویو و لاپورت پس از اتمام اردوهای ملی به تمرینات گروهی اضافه شدند. دارنده پنج توپ طلای بهترین بازیکن دنیا براساس گزارش‌های رسیده قرار است یکشنبه به همراه کاروان النصر به ایران بیاید تا خود را برای نخستین دیدار آسیایی مقابل پرسپولیس آماده کند. رونالدو در ایام فیفا دی به همراه تیم ملی پرتغال در مسابقات مقدماتی یورو 2024 حضور داشت.

دایی: خودم با رونالدو تماس می‌گیرم
در این میان البته صحبت‌هایی روی دیدار احتمالی دایی و رونالدو که رابطه خوبی با هم دارند در تهران انجام شده است. رونالدو وقتی رکورد دایی را شکست، شهریار ایرانی برای او پیام فرستاد و البته ستاره پرتغالی هم از دایی به نیکی یاد کرد. بر همین اساس شنیدیم برخی مسئولان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس تلاش‌های برای استفاده از این موقعیت و ملاقات علی دایی و کریستیانو رونالدو داشته‌اند اما شهریار، تماس‌های تلفنی آقایان را بی‌پاسخ گذاشته است.
علی دایی شماره تلفن کریستیانو رونالدو را دارد و به راحتی می‌تواند خودش به هتل محل اقامت النصر عربستان (اسپیناس پالاس) رفته و با این ستاره مشهور پرتغالی ملاقات کند، اما هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده است. دایی در مورد شایعه‌های دیدار با رونالدو آب پاکی را روی دست همه ریخت. علی دایی درباره احتمال دیدار با رونالدو در تهران گفت: «اگر قرار باشه دیداری اتفاق بیفته، خودمون هماهنگ می‌کنیم و اصلاً دوست ندارم کسی در این مورد دخالتی کنه».

فقط 27 نفر در آزادی
گفتنی است با توجه به اینکه بازی پرسپولیس و النصر بدون حضور تماشاگران خواهد بود (به علت محرومیت انضباطی پرسپولیس) مسئولان AFC به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تأکید کردند فقط ۲۷ نفر اجازه حضور در ورزشگاه را خواهند داشت و در صورتی که بیشتر از این نفرات در ورزشگاه حضور داشته باشند پرسپولیس شامل جریمه مالی سنگین و محرومیت دوباره از حضور تماشاگران خواهد شد.

خبرنگار: جواد رستم‌زاده

برچسب ها :
ارسال دیدگاه