رویارویی با تیم‌های عربستانی جذاب است

گئورگی گولسیانی در گفت‌و‌گو با قدس:

رویارویی با تیم‌های عربستانی جذاب است


​​​​​​​گئورگی گولسیانی به تمرینات پرسپولیس بازگشته وامیدوار است همان نمایش مطلوبی که فصل پیش انجام داد و موجبات قهرمانی تیمش را فراهم کرد، دوباره تکرار کند.« هرسال که می‌گذرد، قهرمانی برای ما دشوارتر خواهد شد. فصل آینده به اعتقاد من دشوارتر از فصل گذشته است وباید به خوبی خودمان را آماده و مهیای حضور در این رقابت کنیم. باید تأکید کنم ما چالش‌های بزرگی را پیش‌رو داریم و احتیاج داریم برای یک فصل بزرگ و فشرده به خوبی آماده شویم. رقابت درلیگ برتر هر سال دشوارتر می‌شود وهمان طور که می‌بینید دیگر تیم‌ها هم دارند خودشان را آماده فصل بعد می‌کنند وبازیکنان تراز اولی را به خدمت می‌گیرند».
 البته پرسپولیس سوای بازی‌های لیگ برتر باید در لیگ قهرمانان آسیا نیز پنچه در پنجه تیم‌های بزرگ بگذارد. تیم‌هایی که حتی از خرید ستاره‌های امروز دنیای فوتبال نیز غافل نشده‌اند. لیگ عربستان و باشگاه‌هایش برای فوتبال ایران یک چالش بزرگ محسوب می‌شوند اما گولسیانی اعتقاد دارد باید با قدرت مقابل این تیم‌ها در جدال احتمالی در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شد. « برای باشگاه پرسپولیس و بازیکنانش رویارویی با تیم‌های بزرگ به‌خصوص عربستانی‌ها جذاب و تماشایی خواهد بود. به‌شخصه خیلی خوشحالم که مقابل ستاره‌های بزرگ بایستیم. موج تازه‌ای برای جذب ستاره‌ها راه افتاده و سوپراستارهای زیادی به تیم‌های آسیایی پیوسته‌اند و این قطعاً سطح لیگ آسیا را ارتقا می‌دهد. باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم».
 درپست گولسیانی به تازگی از محمد حسین کنعانی‌زادگان نیز رونمایی شده و مدافع گرجستانی پرسپولیس از حضور کنعانی‌زادگان استقبال می‌کند:« باید به طور کلی پاسخ این پرسش را بدهم. هر بازیکنی را بتوانیم بخریم که به ما کیفیت و تجربه بهتری بدهد از آن استقبال می‌کنیم. قطعاً کنعانی‌زادگان هم به بهتر شدن پرسپولیس کمک خواهد کرد و ما باید از این رقابت برای ارتقای جایگاه پرسپولیس استفاده کنیم». گولسیانی درباره اینکه آیا پرسپولیس در فصل جدید هم می‌تواند قهرمانی درلیگ برتر را تکرار کند، گفت:« قطعاً با کمک مجموعه تیم این هدف دور از دسترس ما نیست و به قهرمانی خواهیم رسید. هدف ما همین است که باز هم قهرمان شویم و برجام‌هایی که داریم اضافه کنیم. پرسپولیس همین حالا بازیکنان بزرگی دارد. بازیکنی مانند بیرانوند هم بازگشته که برای من بسیار خوشحال کننده است. امیدوارم درکنار هم بتوانیم تیمی رؤیایی را به وجود آوریم و با قدرت جام قهرمانی لیگ بعد را هم صاحب شویم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است که به قهرمانی دوباره درلیگ برتر به شدت نیاز دارد وبه آن فکر می‌کند».

خبرنگار: حمیدرضا عرب

برچسب ها :
ارسال دیدگاه