انقلاب اسلامی؛ امانتی که با خون شهدا به ما رسیده است

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار خانواده شهیدان محمدپور صبور در تبریز مطرح کرد

انقلاب اسلامی؛ امانتی که با خون شهدا به ما رسیده است

تولیت آستان قدس رضوی انقلاب و جمهوری اسلامی را امانتی دانست که با خون هزاران شهید به دست ما رسیده است.


به گزارش آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی در حاشیه سفر یک روزه هفته گذشته به تبریز به منظور حضور در مراسم رونمایی از کتاب «زندگی اینجاست» کوتاهه‌هایی از زندگی آیت‌الله سیدجواد خامنه‌ای، با حضور در منزل شهیدان «یعقوب، محمدرضا و علیرضا محمدپور صبور» با خانواده معظم این شهدا دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس، تکریم و احترام خانواده معظم شهدا را یک وظیفه بر عهده تمام مسئولان و آحاد ملت دانست و ابراز کرد: هر کدام از شهدای گرانقدر ما یک قهرمان برای مردم ایران هستند و باید یاد و خاطره تدین، شجاعت و ایثارگری‌های آنان برای دفاع از هویت ملی و امنیت کشور را همواره زنده 
نگه‌ داشت و ارج نهاد. تولیت آستان قدس رضوی ابراز کرد: نفس قدسی امام خمینی(ره) همچون روح در کالبد جامعه دمیده شد، به نحوی که جوانان عاشقانه برای دفاع از کشور به سوی جبهه‌ها شتافته و از شهادت استقبال می‌کردند و والدین آنان نیز صبر و سعه‌صدری تحسین برانگیز از خود نشان می‌دادند.
حجت‌الاسلام والمسلمین مروی عنوان کرد: انقلاب اسلامی، حکومت دینی و ولایت فقیه امانت‎هایی هستند که شهدا با نثار خون خود در اختیار ما قرار دادند که امیدواریم بتوانیم از این امانت‌های مقدس به خوبی صیانت و پاسداری کنیم تا ان‌شاءالله در روز قیامت مورد شفاعت شهدا قرار بگیریم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه