سرگردانی مسافران در تهیه بلیت هواپیما و قطار

سرگردانی مسافران در تهیه بلیت هواپیما و قطار


​​​​​​​دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر به دلیل مسائل ایرلاین‌ها و کاهش شدید تعداد پروازها، بلیت هواپیما یافت نمی‌شود و مسافران در تهیه بلیت هواپیما دچار سرگردانی‌اند.
فرهاد دوایی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص عرضه و تقاضای بلیت هواپیما پیش از آغاز تابستان و فصل پیک ورود زائران به مشهد اظهار کرد: تقاضا برای بلیت‌ هواپیما زیاد و عرضه  آن بسیار کم شده است و هیچ همخوانی با یکدیگر ندارند. عرضه پرواز نیز با قیمت‌های کنونی دیگر برای ایرلاین‌ها صرفه‌ای ندارد. از همین رو تضادی میان ایرلاین‌ها و سازمان هواپیمایی کشوری به وجود آمده و هیچ اتفاق مثبتی رخ نمی‌دهد.
وی افزود: در حال حاضر وضعیت بلیت‌های هواپیما خوب نیست و مسافران در فرودگاه‌ها سرگردان‌اند و هیچ مسافری نیز بلیت پیدا نمی‌کند. گران‌فروشی‌ها در این حوزه ادامه دارد. تعداد پروازها تقریباً به یک‌سوم کاهش پیدا کرده و تهیه بلیت برای مردم سخت شده است.
دوایی تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر بلیت قطار نیز به راحتی پیدا نمی‌شود. قطار ظرفیت محدودی دارد و این‌گونه نیست که بتواند مسافران هوایی را پوشش دهد. برخی مسافران که از تهیه بلیت هواپیما باز می‌مانند، مجبورند با اتوبوس و یا خودرو شخصی سفر کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه