ماهیگیری ضد انقلاب از تنش آبی

فراخوان‌ها برای التهاب آفرینی در اصفهان و مشهد به نتیجه نرسید

ماهیگیری ضد انقلاب از تنش آبی

در حالی که کشاورزان اصفهانی پس از 16 روز تحصن با صدور بیانیه‌ای به کار خود پایان داده بودند، اما ظاهراً این اقدام به مذاق عد‌ه‌ای خوش نیامد! صبح دیروز در شرایطی که تعداد اندکی از مردم در بستر زاینده‌رود حضور داشتند و تحصن کشاورزان هم پایان یافته بود، عده‌ای اندک با شعارهای تند، با پلیس درگیر شدند. شاهدان می‌گویند ظاهر این عده به هیچ وجه به کشاورزان شباهتی نداشت. بنا بر تصاویری که صداوسیما منتشر کرده، پس از آنکه این عده اقدام به آتش‌زدن برخی چادرهای کشاورزان کردند، پلیس با گاز اشک‌آور مجبور به متفرق کردن آنان شد. همچنین عده‌ای از افراد به‌ظاهر کشاورز در مقابل صداوسیمای اصفهان تجمع کردند و شعارهایی علیه صداوسیما سر دادند که این شعارها نیز در گزارش‌های بخش‌های مختلف خبری صداوسیما منتشر شد. 
به گزارش فارس، روشن کردن آتش در معابر اطراف، سنگ‌‎پرانی به پلیس و آتش‌زدن اموال عمومی از جمله یک آمبولانس، نمونه‌ای از دیگر اقدامات تجمع‌کنندگان دیروز است که شباهتی به تجمعات دو هفته گذشته نداشت. در یکی از فیلم‌هایی که از اتفاقات دیروز منتشر شده، چادرهای کشاورزان توسط چند نفر به آتش کشیده می‌شود و در این بین یکی از کشاورزان می‌گوید «با این کار ما بدنام می‌شویم اما افرادی که مشغول  آتش زدن چادرها هستند همچنان به این کار ادامه می‌دهند. 
در تصاویری که صداوسیما منتشر کرده افراد ضمن تخریب اموال عمومی، آتش‌هایی در خیابان‌های اطراف به‌پا کرده‌اند. 
این  در حالی است که از روز پنجشنبه ضدانقلاب  با پخش شب‌نامه‌هایی فراخوان‌هایی برای تجمعات گوناگون در شهرهای بزرگ کشور صادر کرده بود. فراخوان‌هایی که در آن‌ها ادعا شده است «در حمایت از مردم اصفهان» است اما شعارهای آماده شده برای این تجمعات ارتباطی به مسئله کم آبی ندارد. در تصاویری که کانال‌های گروهک تروریستی منافقین منتشر کرده ، افرادی با صورت‌های پوشیده شده، خیابان‌هایی در چند شهر را مسدود کرده‌اند و اجازه عبور و مرور را به مردم نمی‌دهند. این کانال‌ها همچنین رسماً از مردم خواسته‌اند که با اقدامات مشابه، راه‌های اصلی شهرها را مسدود کنند. روز گذشته از سوی حساب‌های کاربران ضدانقلاب در فضای مجازی، فراخوان‌های کوری برای تجمع در مشهد نیز منتشر شد که با بی تفاوتی کامل کاربران و مردم هوشیار مشهد روبه‌رو شد. 

آب انتقالی به يزد به خاطر تخریب خط لوله انتقال، قطع شد
در این شرایط مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد، از قطع آب انتقالی به یزد بر اثر تخریب تأسیسات خط اول انتقال آب اصفهان به یزد خبر داد و گفت:  حوضچه‌های 337 و 330 با لودر تخریب شده و خسارات زیادی را ایجاد کرده است و آب انتقالی به یزد بر اثر این اتفاق در حال حاضر قطع است. همچنین فیلمی از لحظه تخریب لوله‌های انتقال آب اصفهان به یزد با لودر در فضای مجازی منتشر شده که از عاملان این حرکت تاکنون خبری واصل نشده است.

ارسال دیدگاه