پاداش 33 میلیاردی شرکت گاز به مشترکان کم‌مصرف

پاداش 33 میلیاردی شرکت گاز به مشترکان کم‌مصرف

مدیر مالی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: در یک سال گذشته گازبهای 2میلیون و ۱۰۰ هزار مشترک خوش‌مصرف گاز در بخش خانگی و عمومی خراسان رضوی به مبلغ ۳۳۰ میلیارد ریال مشمول معافیت شده است.

عارف نعیمی‌نیا، مدیر مالی شرکت گاز خراسان رضوی به باشگاه خبرنگاران گفت: گازبها و تمامی هزینه‌های مرتبط با آن شامل مالیات، عوارض ارزش افزوده و عوارض گازرسانی مشترکان کم‌مصرف با الگوی تعیین شده در سکونتگاه‌های دائمی شهری و روستایی و همچنین سکونتگاه‌های عشایری از ابتدای دی ماه پارسال رایگان است و این پاداشی است برای خانواده‌هایی که در مدیریت مصرف مشارکت می‌کنند. او افزود: الگوی مشترکان کم‌مصرف در تمامی شهر‌های خراسان رضوی از نیمه فروردین تا نیمه آبان هر سال ۴۵ مترمکعب در ماه و در فصل سرد سال یعنی از نیمه آبان‌ماه تا نیمه فروردین سال بعد ۲۰۰ مترمکعب در ماه است.
مطابق آخرین اعلام شرکت ملی گاز ایران، مشترکانی که مصرف گاز آن‌ها بالاتر از سقف پلکان باشد و در جدول تعرفه وارد پله چهارم و بعد از آن شوند هم مشمول جریمه خواهند شد.
نعیمی‌نیا بیان کرد: شهروندان می‌توانند با استفاده از سامانه تلفنی ۱۵۹۴ علاوه بر اطلاع از صورتحساب گاز مصرفی خود، نسبت به پرداخت آنی آن نیز اقدام کنند.

ارسال دیدگاه