بچه‌عقاب از آشیانه تیم ملی پرکشید

امیر عابدزاده در لیست امیر قلعه‌نویی جایی ندارد

بچه‌عقاب از آشیانه تیم ملی پرکشید


با حضور امیر قلعه‌نویی در رأس کادر فنی تیم ملی حضور یک ستاره در اردوی تیم ملی هم به خط پایان رسید و از این پس او برای دعوت به اردوی تیم ملی کار سختی پیش رو خواهد داشت.امیر عابدزاده در سال‌های اخیر همواره یکی از دروازه‌بانانی بود که به اردوی تیم ملی دعوت می‌شد. او چه زمان اسکوچیچ و چه زمان کی روش به اردوی تیم ملی دعوت می‌شد. امیر حتی در زمان اسکوچیچ به مرد شماره یک تیم ملی تبدیل شده بود.
با حضور امیر قلعه‌نویی، امیر عابدزاده جای خود را به حسین پورحمیدی دروازه‌بان تیم آلومینیوم اراک داد که در سال‌های اخیر یکی از دروازه‌بانان خوب فوتبال باشگاهی بوده است. 
پورحمیدی در سال ۱۴۰۱، سال بسیار خوبی داشت و یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران بود که حالا مزد درخشش در لیگ برتر را با دعوت به اردوی تیم ملی گرفت. استقلالی‌ها همچنان از اینکه او را از دست داده‌اند افسوس می‌خورند. هر چند که شنیده شده پورحمیدی، فصل آینده به استقلال بازخواهد گشت! دعوت از او به این معنی است که امیر عابدزاده به پایان حضور خود در اردوی تیم ملی نزدیک شده است، چرا که چهار دروازه‌بان دعوت شده به اردوی تیم ملی در لیگ برتر بازی می‌کنند و جلوی چشم امیر‌قلعه نویی هستند و بدون شک عابدزاده برای دعوت به اردوی تیم ملی کار سختی پیش رو خواهد داشت.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه