از تمثال امام راحل، مقام معظم رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد

در همایش فرماندهان بسیج ادارات در آبفا مشهد:

از تمثال امام راحل، مقام معظم رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج و به میزبانی شرکت آب و فاضلاب مشهد همایش بسیج، خدمت جهادی و خالصانه در محل تالار همایش‌های ساختمان ستاد مرکزی شرکت آب مشهد برگزار شد.

 نام گذاری ساختمان ستاد مرکزی آبفا مشهد 
به نام شهید سلیمانی
در این مراسم که با حضور سردار یوسفعلی زاده مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی، سرهنگ کهنسال فرمانده بسیج کارکنان سپاه امام رضا (ع)، حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارمندان شهید عباسپور و نیز معاونت خواهران پایگاه های بسیج، ضمن رونمایی از تمثال مبارک امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری وسردارحاج قاسم سلیمانی ساختمان ستاد مرکزی شرکت آب و فاضلاب مشهد به نام شهید حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شد.

 بسیج مظهر همه خوبی هاست
سردار حسینعلی یوسف علیزاده، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی در این مراسم گفت: امام راحل عظیم‌الشان، اولین بسیجی این نظام و انقلاب است و رهبر معظم انقلاب نیز فرموده اند: من همچون امام یک بسیجی ام. وی خاطرنشان کرد: بسیج مظهر همه خوبی ها و تمام عظمت و کرامتی است که امروز در کشور داریم که این عظمت و بزرگی به آسانی بدست نیامده و پشتوانه مهم آن، ایثار و ازخودگذشتگی، تلاش بی وقفه و بدون منت و بدون ترس از خیل عظیم و به قصد قربت می‌باشد. سردار یوسفعلی زاده با اشاره به موضوع جهاد تبیین که از سوی مقام معظم رهبری مورد تأکید قرار گرفته است خاطرنشان کرد: جهاد تبیین یک عمل انقلابی، ضروری و مهم  در برابر تلاش جبهه متحد کفر است که تفاوتی با جهاد رزمی در برابر دشمن ندارد؛ در حال حاضر جنگ نرم دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی با تکیه بر ابزارهای نوین همچون ماهواره، اینترنت و شبکه های فاسد فارسی زبان خارج از کشور دامنه تهاجم دشمن است و بر این اساس جهاد تبیین امروز یک ضرورت است

 یادمان باشد مدیون شهدا هستیم
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد نیز با تبریک هفته بسیج و آرزوی سلامتی برای تمامی خدمت گزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یاد شهدای دفاع مقدس ، مدافعان حرم و همه آن‌هایی که جانشان را نثارامنیت و آبادانی این خاک و کشور کردند را گرامیداشت و درخصوص نصب تمثال مبارک امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری و سردار حاج قاسم سلیمانی در ورودی ساختمان ستاد مرکزی شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: یاد شهدا همیشه مایه افتخارهمه ماست و مفتخریم که امروز ساختمان ستاد مرکزی این شرکت به نام مبارک سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی مزین گردید. اینکه درکنار تمثال امام و رهبری از تصویر شهید سلیمانی رونمایی شد برای این است که ابتدای ورود به محل کارمان به یاد داشته باشیم امنیتی که امروز داریم و با آسودگی روی صندلی‌هایمان می نشینیم مدیون چه کسانی هستیم.ما و همکارانمان باید پا جای پای همین شهدا بگذاریم شهدایی همچون حاج قاسم سلیمانی که بزرگترین افتخارشان بسیجی بودنشان بود و خدمت بی منت به مردم. باید تلاش کنیم تا بسیجی شویم و به فرموده مقام معظم رهبری بسیجی بمانیم. 
مهندس حسین اسماعیلیان بیان کرد: شاخصه اصلی یک بسیجی کار کردن برای خداست زمانی جنگ بود و وقت دفاع از کشور، اکنون حضورمان باید در عرصه خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آن‌ها حضوری بسیجی وار باشد که دررسیدن به این هدف پایگاه های بسیج ادارات ما نقش پررنگی می توانند داشته باشند.

 خدمت به مردم محور ماست
حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات و کارمندان شهید عباسپور نیز در سخنانی هفته بسیج را تبریک گفت و بیان کرد:در بسیج ادارات علاوه برخودسازی و تربیت کارمندانی در طراز انقلاب، محور ما خدمت رسانی به مردم است که در همین راستا حتی ما اردوهای جهادی خدمت رسانی به حاشیه شهر را نیز برگزار کردیم.

ارسال دیدگاه