آرزو دارم داماش به لیگ برتر صعود کند

اکبر میثاقیان پس از اخراج ناباورانه از تیم گیلانی:

آرزو دارم داماش به لیگ برتر صعود کند

باشگاه داماش گیلان در یک تصمیم عجیب اکبر میثاقیان را از کار برکنار کرد! اخراج میثاقیان از تیم داماش در حالی صورت گرفت که این تیم در رده دوم جدول گروه‌ب قرار دارد و یکی از شانس‌های مسلم صعود به مرحله پلی آف صعود به لیگ یک است.


​​​​​​​به همین بهانه مروری داریم بر مصاحبه اخیر سایت ورزش‌۳ با این مربی دوست‌داشتنی و باتجربه در زمینه هدایت تیم‌ها از دسته پایین‌تر به دسته بالاتر.

اکبر آقا اخراج شدید! 
بله. این اتفاق اولین بار نیست برای من رخ می‌دهد. در خونه به خونه هم دوم بودم که اخراج شدم. همین طور درویستا توربین. گویی دوم بودن در جدول عیب است و از این پس من و  تیمم نباید در این جای جدول قرار بگیریم! با این قانون گواردیولا هم باید اخراج شود، چون تیم او هم در جدول دوم است.

دلیل اخراج را به شما نگفتند؟ 
ما این هفته به تیم صدرنشین در خانه اش یک بر صفر باختیم. احتمالاً این دلیل اخراج است. شاید هم مساوی که با تیم کرج داشتیم. اما من نگاه فوتبالی به اتفاقات دارم. تیم ما یک تیم خوب است و تا به این جای کار هم روند خوبی داشته است. وقتی تیم ما در رده دوم جدول است؛ یعنی که شانس صعود به لیگ یک دارد و این یعنی کار ما درست پیش رفته است. زحمتی که من در شهر رشت و در تیم داماش کشیده‌ام به اندازه همه سال‌های مربیگری‌ام بود. اگر بی‌تجربه بودم هفته سوم و چهارم تیم را ترک می‎کردم و تجربه‌ام سبب شد تا الان در داماش بمانم. 

 از اخراجتان حتماً ناراحت هستید
هفت ماه در اینجا زحمت کشیدم. در یک جلسه تمرین نبود که غیبت کنم. هفت ماه است که مشهد نرفته‌ام تا به کارهای شخصی‌ام برسم و نوه‌ام را ببینم. خیلی زحمت کشیدم. اینجا مشکلاتی را تحمل کرده‌ام که خجالت می‌کشم در مورد آن‎ها حرف بزنم. بازی‌های سخت ما سپری شده و بازی‌های آسان مانده و برای صعود برنامه‌ریزی کرده بودم. دوست داشتم ثمره کارم را ببینم، اما قسمت نشد. اینجا جا دارد من از مردم خوب شهر رشت و همه اعضای تیم تشکر کنم. از دستیارانم گرفته به‌خصوص مصطفی صداقت که خیلی به من کمک کردند. من با ناراحتی شهر رشت را ترک می‌کنم، اما آرزویم این است که داماش به لیگ یک صعود کند و من در خلوت و به‌تنهایی صعود این تیم به لیگ یک را جشن بگیرم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه