دشمن با تیغ تهاجم فرهنگی در کمین نشسته است

آیت‌الله علم‌الهدی:

دشمن با تیغ تهاجم فرهنگی در کمین نشسته است


​​​​​​​نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: از دهه فجر سال ۱۴۰۰ تا دهه فجر ۱۴۰۱، هیچ فتنه و تهاجمی نبوده که دشمن در توان داشته؛ اما آن را اجرا نکرده باشد؛ به‌ گونه‌ای که شما از بحران‌های امنیتی گرفته تا تحریم‌های جدید و تهدید نظامی، به ‌روشنی می‌توانید مشاهده کنید که آن‌ها در همه عرصه‌ها تلاش کردند تا جلو نظام اسلامی ما بایستند؛ اما در هر جبهه ناکام ماندند و در هر موضع هم که نگاه کنید، این پیروزی نه به خاطر عملکرد ما بلکه به دلیل نصرت پروردگار بوده است.
به گزارش قدس خراسان، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: ۲۲ بهمن امسال با سال‌های قبل تفاوت‌های آشکاری دارد؛ زیرا دشمن در اغتشاشات اخیر، تیغ تیز تهاجم فرهنگی و اجتماعی خود را به رخ ما کشید و ثابت کرد به کمین نشسته تا از هر فرصتی که پیش آمد، برای آسیب زدن به سرمایه‌های اجتماعی نظام استفاده کند. بر همین اساس، از ظرفیت شبکه استانی در قالب رسانه ملی گرفته تا مطبوعات و حتی تشکل‌های مردم‌نهاد، باید در این حوزه به طور جدی وارد عمل شوند و فرصت سوءاستفاده را به دشمن ندهند.
در ابتدای این نشست، حجت‌الاسلام محمد سلطانی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به ارائه گزارشی از ویژه‌برنامه‌های دهه فجر در استان و مشهد پرداخت.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه