رونالدو کاپیتان ناکامان جام2022

رونالدو کاپیتان ناکامان جام2022


همانند تمامی ادوار جام جهانی، در این دوره نیز بسیاری از ستاره‌های بزرگ نتوانستند نمایش مورد نظر را ارائه داده و به موفقیت قابل‌توجهی دست پیدا کنند. نام بازیکنان بزرگی مانند رونالدو، روملو لوکاکو، گرت بیل، کوین دی بروین و ... اگرچه پیش از مسابقات در فهرست ستاره‌های احتمالی قرار داشت، اما آن‌ها از فرم همیشگی به دور بوده و اصلاً توقعات را برآورده نکردند. حالا نشریه گاتزتا دلااسپورت با انتشار گزارشی به معرفی 11 بازیکن ناکام این تورنمنت پرداخته است.
کیلور ناواس- تیم ملی کاستاریکا: در دو دیدار مهم این تیم برابر اسپانیا و آلمان، او هفت بار دروازه اش را باز شده دیده و راهی برای دفاع از خود باقی نگذاشت. 
نیکلاس سوله- تیم ملی آلمان: همیشه نامطمئن در خط دفاعی. حتی در شبی که آلمان موفق شد کاستاریکا را مغلوب کند نیز سوله نمایش خوبی نداشت. 
یاکوب کیویور- تیم ملی لهستان: باوجود درخشش در سری آ و جلب نظر تیم های بزرگ، یاکوب کیویور در ترکیب تیم ملی لهستانی در جام جهانی اصلا نمایش خوبی ارائه نداد.
الخاندرو بالده- تیم ملی اسپانیا: به عنوان جانشین یوردی آلبا از الخاندرو بالده انتظار بیشتری می‌رفت، اما عملکرد او در جام جهانی تأیید کرد این بازیکن هنوز جای پیشرفت دارد. عملکرد بالده هم در برابر آلمان و هم در مقابل ژاپن اصلاً جای تعریف نداشت.
هکتور مورنو- تیم ملی مکزیک: در دو بازی با آرژانتین و عربستان نمایش موفقی نداشت و از عوامل حذف زودهنگام مکزیک در مرحله گروهی لقب گرفت.
کوین دی بروین- تیم ملی بلژیک: در لحظات حساس اصلاً نتوانست این تیم پرستاره را به خوبی رهبری کند و این تورنمنت نیز با ناکامی برای او و تیم ملی بلژیک به اتمام رسید.
سرگی میلینکوویچ ساویچ- تیم ملی صربستان: ستاره خط میانی لاتزیو در سال های اخیر مانند تیم ملی کشورش در جام جهانی عملکرد خوبی نداشت و نتوانست در مقاطع حساس تیمش را به خوبی رهبری کند.
کریستیانو رونالدو- تیم ملی پرتغال: تورنمنت با گلزنی رونالدو برابر غنا از روی نقطه پنالتی آغاز شد، اما در ادامه او در مراحل حذفی حتی در ترکیب ثابت نیز جایی نداشت. اشک های تلخ کریستیانو پس از حذف تیم ملی پرتغال برابر مراکش در یک چهارم، پایانی برای آرزوهای این بازیکن برای کسب عنوان قهرمانی بود.
توماس مولر- تیم ملی آلمان: از معدود بازیکنان باتجربه تیم ملی آلمان در ترکیب این تیم در جام جهانی، نتوانست در لحظات حساس و تعیین کننده گره از کار تیمش باز کند. 
گرت بیل- تیم ملی ولز: اگرچه تیم ملی ولز در سال های اخیر و با تکیه بر درخشش گرت بیل به تورنمنت‌های بزرگ دست یافته، اما این ستاره باتجربه در این دوره جام جهانی اصلاً آماده نبوده و نتوانست کمکی به تیمش کند. 
روملو لوکاکو- تیم ملی بلژیک: او که با سپری کردن مصدومیتی شدید به جام جهانی رسید، یکی از بدترین نمایش های فردی این تورنمنت را در بازی برابر کرواسی ارائه داد. اگر یکی از بین آن همه موقعیت روملو لوکاکو برابر کرواسی تبدیل به گل می شد، تیم ملی بلژیک آن فاجعه و حذف زودهنگام را تجربه نمی‌کرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه