سریال‌های جدید نمایش خانگی در فصل زمستان

سریال‌های جدید نمایش خانگی در فصل زمستان


​​​​​​​این روزها در شبکه نمایش ‌خانگی، پلتفرم‌ها با پخش سریال‌ها و کم و بیش برنامه‌های ترکیبی رقابتی پایاپای با صدا و سیما دارند؛ «پوست شیر» دوباره به پخش برگشته و پا به کارزار رقابت گذاشته است. این امیدواری وجود دارد دوباره اتفاق‌های هیجان‌آور و خیره‌کننده به این سریال برگردد و مخاطب را در انتظار قسمت بعدی قرار دهد. به گزارش تسنیم قرار است در فصل زمستان چندین سریال جدید به شبکه نمایش ‌خانگی اضافه شوند. اما در این میان خبرهایی هم از چند سریال جدید به گوش می‌رسد؛ از «پدر گواردیولا» گرفته تا «آمستردام» و «آکتور» که بیش از بقیه به پخش نزدیک شده‌اند.
«آمستردام» به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی مسعود قراگزلو قرار است در فصل زمستان از نماوا پخش خود را آغاز کند. کاری که در آن شهرام حقیقت‌دوست، مهدی پاکدل، مهدی سلطانی، رؤیا جاویدنیا، مینا ساداتی، مجتبی پیرزاده، نسیم ادبی و هنگامه قاضیانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سریال «آمستردام» موضوع اجتماعی عاشقانه دارد و داستان چند دوست را روایت می‌کند که درگیر ماجرایی عاشقانه می‌شوند و سرنوشت مسیر متفاوتی برایشان رقم می‌زند.
در فیلیمو هم بحثِ «آکتور» مطرح است که نوید محمدزاده در آن به ایفای نقش پرداخته و پس از حضور در «قورباغه» هومن سیدی این دومین سریالی است که این بازیگر در آن بازی می‌کند.
سریال «آکتور» نخستین تجربه سریال‌سازی نیما جاویدی است که با حضور بازیگران مطرحی جلو دوربین رفته است. نوید محمدزاده، احمد مهران‌فر، هانیه توسلی، هومن برق‌نورد، هستی مهدوی‌فر، گلاره عباسی و مهراوه شریفی‌نیا بازیگران سریال آکتورند.
داستان «آکتور» درباره زندگی پرفراز و نشیب چند بازیگر مستعد تئاتر است که پس از پیشنهادی که به آن‌ها می‌شود، زندگی‌شان دستخوش ماجراهایی پیچیده می‌شود.
همچنین قرار است سریال «دادزن» از پلتفرم جدید «فیلم ناب» و پخش برنامه ترکیبی «دست به مهره» از نماوا پخششان را به زودی شروع کنند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه