علی کریمی، شکار ویژه استقلال در نیم‌فصل؟

ادعای فضایی فتح‌الله‌زاده در مورد خرید مسی!

علی کریمی، شکار ویژه استقلال در نیم‌فصل؟


​​​​​​​هافبک سابق استقلال که اکنون در عضویت تیم کایسری اسپور ترکیه است و با بازگشت از مصدومیت از نظر جسمانی هم شرایط خوبی دارد، یکی از گزینه‌های ساپینتو برای تقویت تیم در نیم فصل است.کریمی که سابقه طولانی در فوتبال ایران و اروپا دارد و تجربیات گرانبهایی را اندوخته این روزها کم‌وبیش در ترکیب کایسری نیز به میدان می‌رود و شرایط نسبتاً مناسبی دارد.این هافبک باتجربه که اول فصل هم شایعاتی درباره پیوستنش به استقلال وجود داشت، ترجیحش حضور در خارج از کشور بود و به همین خاطر با پایبندی به قرارداد خود در کایسری اسپور ماندگار شد. حالا اما دوباره بحث بازگشت او به استقلال داغ شده است.
با توجه به نظر ساپینتو برای جذب یک هافبک بازی‌ساز و توانمند در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر، علی کریمی گزینه اصلی آبی‌ها محسوب می‌شود. در این خصوص از علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه نیز سؤال شد و او پاسخ مثبت داد.
اجرای وعده فتح‌الله‌زاده درباره خرید لیونل مسی در سال‌های اخیر تبدیل به یکی از سوژه‌های جالب فضای مجازی شده بود. فتح‌الله‌زاده که به تازگی دوباره به استقلال برگشته و جانشین مصطفی آجورلو شده دوباره وعده قدیمی خود را تکرار کرد.
مدیرعامل جدید استقلال در پاسخ به پرسش مجری درباره بازگشت علی کریمی گفت: او بازیکن بسیار خوبی است و اگر بیاید حتماً او را می‌گیریم ولی شما بالاتر بروید! من اگر مدیرعامل باشم مسی را در 37 سالگی می‌آورم.او در 37 سالگی باید دلش هم بخواهد به استقلال بیاید. مگر استقلال و پرسپولیس تیم‌های کمی هستند؟ مگر بقیه نیامدند؟ ژاوی هم در قطر بازی کرد. اگر نیامد، گریه می‌کنم و می‌گویم بچه جان بیا اینجا بازی کن. 
اگر عمری باقی بود  و من مدیرعامل بودم و او نیز 37 سالش تمام شد، او را به استقلال می آورم.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه