پایان تلخ رونالدو و منچستر یونایتد در ژانویه

این قرارداد فسخ می‌شود

پایان تلخ رونالدو و منچستر یونایتد در ژانویه

رونالدو روزهای بسیار بد و عجیبی را در منچستریونایتد پشت سر می گذارد.


​​​​​​​ او در تابستان سال گذشته و در حالی که قصد پیوستن به منچسترسیتی را داشت، با دخالت فرگوسن ترجیح داد بار دیگر پیراهن منچستریونایتد را به تن کند. فصل گذشته او بهترین گلزن تیمش بود ولی یونایتد نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را بدست بیاورد.
رونالدو در تمرینات پیش فصل یونایتد غایب بود و همین خشم اریک تن‌هاخ، مربی هلندی جدید یونایتد، را به دنبال داشت. تن‌هاخ در فصل جاری به فوق ستاره پرتغالی از ابتدا میدان نمی دهد و او جایی در ایده‌هایش ندارد. موردی که سبب خشم رونالدو شده و او از وضعیتش در یونایتد به شدت ناراضی است. رونالدو در بازی هفته پیش یونایتد برابر تاتنهام از ورود به زمین در دقایق پایانی خودداری کرد و راهی رختکن شد. اتفاقی که باعث عصبانیت تن‌هاخ و باشگاه شد و او حالا از تمرین با گروه منع شده و انفرادی کار می کند. 
براساس ادعای ESPN، مدیران یونایتد تصمیم گرفته‌اند در انتقالات زمستانی قرارداد رونالدو را فسخ کنند و به او اجازه دهند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. در واقع هرچند تن‌هاخ در مصاحبه اخیر خود گفت روی رونالدو تا پایان فصل حساب می کند ولی در باشگاه معتقدند وضعیت کنونی رونالدو روی تیم اثر منفی خواهد گذاشت و تنها سبب ایجاد حاشیه بیشتر 
می‌شود. 
یونایتد متقاعد شده است اگر پیشنهاد خوبی برای رونالدو نرسد، با وی دوستانه فسخ کند تا بتواند در نیم فصل دوم در تیمی بازی کند که از ابتدا به میدان برود. اتفاقی که سال گذشته کسی تصورش را هم نمی‌کرد و حالا ثابت شده است بازگشت رونالدو به یونایتد، ایده خوبی نبود.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه