ابوالمشاغل فوتبال در کمین سازمان لیگ فوتسال

پس از نابودی فوتبال خراسان رضوی

ابوالمشاغل فوتبال در کمین سازمان لیگ فوتسال

ایرنا

پس از برکناری آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال، محمدرضا غفاری عضو هیئت رئیسه این سازمان به عنوان جانشین موقت، امور را در دست گرفت.


​​​​​​​در این فاصله زمانی نام‌های زیادی برای سکانداری سازمان لیگ به گوش رسیده اما در بین این اسامی، محتمل‌ترین گزینه شاید احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال باشد.
شنیده‌ها حاکی از انتخاب احسان اصولی، فردی که از او به عنوان ابوالمشاغل فدراسیون فوتبال نامبرده می‌شود، به‌عنوان گزینه نهایی ریاست سازمان لیگ حکایت دارد. با نگاه به حوزه مدیریت اصولی در خراسان رضوی مشخص می‌شود تنها تیمی که در این استان فعالیت می‌کرد (شهر خودرو) به سرنوشت نامعلومی دچار شده و عملاً فرجام نامشخصی داشته است.
برپایه اعلام کارشناسان، فوتسال خراسان نیز وضعیت خوبی ندارد و در حال نابودی است. برای مثال تیم فوتسال رکن آذین در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد و فرش‌آرا هم که یکی از قدیمی‌ترین تیم‌های لیگ است، اوضاع نامناسبی دارد. تیم فوتسال بانوان هم به دلیل حمایت نشدن، منحل شد. 
حضور اصولی در کمیته فوتسال ضعف‌های زیادی تا به امروز داشته است. برای مثال اعلام تشکیل تیم‌های زیر ۲۳ سال امید و جوانان و ... که متأسفانه تا امروز هیچ تیمی در رده پایه‌ فعالیتش را آغاز نکرده و یا نایب قهرمانی در آسیا که وی آن را افتخار بزرگی دانسته، در حالی که ایران همیشه بر بام قاره کهن بوده و نایب قهرمانی در آسیا برای این تیم یک شکست تلقی می‌شود. این در حالی است که در همین حال هیچ کدام از تیم‌های ملی در رده‌های مختلف نماینده‌ای از خراسان رضوی ندارند و این روزها صحبت‌هایی در مورد برگزاری مجمع فوق‌العاده برای برکناری اصولی در مشهد شنیده می‌شود.
اصولی که لقب ابوالمشاغل فوتبال را یدک می‌کشد، پست‌های متعددی همچون ریاست هیئت فوتبال مشهد، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، سخنگوی فدراسیون فوتبال و ریاست کمیته فوتسال را در اختیار دارد و در هیچ‌کدام چهره موفقی نشان نداده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه