نذر قدم‌های زائران امام رضا (ع)

پویشی با هدف خدمت‌رسانی شایسته در دهه پایانی صفر آغاز به کار کرد

نذر قدم‌های زائران امام رضا (ع)

به همت بنیاد فرهنگی رضوی، پویش «نذر قدم‎های زائر» با هدف جمع‌آوری نذورات برای خدمت‌رسانی شایسته‌تر به زائران پیاده دهه آخر صفر مشهدالرضا(ع) آغاز به کار کرد.


به گزارش آستان‌نیوز، در قالب این پویش که به منظور خدمت‌رسانی بهتر به زائران پیاده حضرت رضا(ع) راه‌اندازی شده، نذورات نقدی و غیرنقدی ارادتمندان اهل بیت(ع) برای پذیرایی در ایستگاه‌های مستقر در مسیرهای منتهی به شهر مشهد دریافت می‌شود. 
علاقه‌مندان به مشارکت در این حرکت معنوی می‌توانند نذورات نقدی خود را به شماره کارت 5892107044589565 به نام مدرسه امام رضا(ع) و شماره شبای 950150000003100012572193 IR واریز کنند. علاوه بر آن، امکان دریافت نذورات غیرنقدی نیز فراهم شده و عموم مردم می‌توانند اقلام مورد نیاز پذیرایی را به دبستان واحد 5 و 17 امام رضا(ع) واقع در سجاد بین حامد جنوبی 11 و 13 یا دبیرستان واحد 12 امام رضا(ع) واقع در خواجه‌ربیع 25 و نیز محل موکب‌های بنیاد فرهنگی رضوی واقع در خیابان آیت‌الله واعظ طبسی در مسیر منتهی به حرم مطهر رضوی تحویل دهند. 
شایان ذکر است، نذورات مردمی در محل موکب‌های مدرسه‌های امام رضا(ع) واقع در خیابان آیت‌الله طبسی، موکب استقبال از زائران پیاده در دبیرستان امام رضا(ع) واحد چناران و برای پذیرایی و اسکان زائران در مدرسه‌های امام رضا(ع) هزینه خواهد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه