شهرهای زرد کرونایی خراسان رضوی ۱۵تایی شدند

شهرهای زرد کرونایی خراسان رضوی ۱۵تایی شدند

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اساس آخرین رنگ‌بندی کرونایی، ۱۵ شهر استان خراسان رضوی در وضعیت زرد، یک شهر در وضعیت قرمز و دو شهر در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
دکتر محمد پهلوان گفت: بر اساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حال حاضر شهر خلیل‌آباد در وضعیت قرمز و شهرهای کوهسرخ و گناباد در وضعیت نارنجی و بردسکن، تربت حیدریه، جغتای، جوین، خواف، درگز، سبزوار، سرخس، صالح‌آباد، فریمان، قوچان، کاشمر، کلات، مشهد و مه‌ولات در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
وی ادامه داد: هم اکنون ۲۹۲ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که ۲۳۸ نفر از این تعداد متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.
رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در یک روز گذشته ۱۲۱ بیمار جدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند، افزود: از این تعداد ۱۰۹ نفر در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری شدند.
پهلوان تعداد بیماران بدحال مبتلا به کرونا بستری در بخش‌های مراقبت ویژه استان را ۳۸ بیمار و سهم دانشگاه علوم‌ پزشکی مشهد از این تعداد را ۳۰ نفر اعلام کرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه