موکب خادمان رضوی در کاظمین برپا می‌شود

همزمان با سالروز شهادت جوادالائمه(ع)

موکب خادمان رضوی در کاظمین برپا می‌شود

جمعی از خدام بارگاه منور رضوی به منظور برپایی موکب خدمت‌رسانی به زائران حرم کاظمین در ایام شهادت امام جواد(ع) به عتبات عالیات اعزام شدند.
به گزارش آستان‌نیوز، رئیس اداره همکاری‌های بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با اعلام این خبر گفت: با همکاری معاونت اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی، جمعی از خادمین کفشدار حرم مطهر رضوی به صورت خودجوش و با هماهنگی معاونت امور بین‌الملل سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی برای برپایی موکب خدمت‌رسانی به زائران در ایام شهادت امام جواد(ع) و دیدار با مسئولان اعتاب مقدس به عراق اعزام شدند.
محمدحسن محمره ابراز کرد: این گروه از خدام شنبه 4 تیر ماه به عتبات عالیات سفر کردند و در نجف اشرف با مسئولان آستان مقدس حضرت علی(ع) و مسئولان عتبه عسکریه دیدار و گفت‌وگو کردند و سپس برای زیارت به مسجد کوفه و مسجد سهله مشرف شدند.
این گروه از خدام همچنین طی روزهای آینده با همراه داشتن پرچم گنبد مطهر امام رضا(ع) بر سر مزار شهید ابومهدی المهندس حضور خواهند یافت و با مسئولان حرم کاظمین دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.
وی دلایل این سفر را تعامل، توسعه و تقویت همکاری‌های بین آستان مقدس رضوی و اعتاب مقدس به منظور ارائه خدمات بیشتر به زائران در کشور عراق اعلام کرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه