برخی منتظر زمین خوردن تیم ما هستند

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در آستانه رقابت‌های جهانی:

برخی منتظر زمین خوردن تیم ما هستند

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان گفت: برخی که وظیفه داشتند از وزنه‌برداری حمایت کنند، کم کاری کردند و خیلی‌ها منتظرند تیم زمین بخورد.محمد حسین برخواه در مورد آخرین وضعیت وزنه‌برداران پیش از اعزام به قهرمانی جهان در ازبکستان بیان کرد: شرایط تیم بد نیست. در چهار وزن ۸۱، ۸۹، ۹۶ و ۱۰۲ کیلوگرم شانس کسب مدال داریم. در ۱۰۹ کیلوگرم و فوق سنگین هم شرایط ملی‌پوشان بد نیست. در فوق سنگین امید داریم علیرضا یوسفی رکورد جوانان جهان که در لیگ زد را بتواند در قهرمانی جهان تکرار کند و رکورد رسمی به نام او ثبت شود. امیدوارم ملی‌پوشان خوب کار کنند و به آنچه شایسته است برسند.برخواه در مورد تدارکات نامناسب تیم در اردوی پایانی تأکید کرد: وزنه‌برداری در پشتیبانی وضعیت خوبی نداشت 
و حمایتی از این رشته انجام نشد و آقایانی که وظیفه داشتند از این رشته حمایت کنند تا در وضعیت خوبی اعزام شویم، در کار خود کم‌کاری داشتند.ملی پوشان تمام تلاش خود را کردند تا اردو را در شرایط خوبی پشت سر بگذارند هر کدام از آن‌ها بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون در اردو برای خودشان هزینه کردند.
وی در مورد همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی در بحث کنترل دوپینگ گفت: تست دوپینگ از همه ملی پوشان گرفته شده و مشکلی نبود. در اردوی قبلی و مسابقات لیگ تست دوپینگ گرفته شد. دوشنبه شب نیز قرار بود تست گرفته شود که نیامدند. بین فدراسیون وزنه‌برداری و نادو همکاری دو جانبه وجود دارد. برخواه در پاسخ به این پرسش که چه پیش‌بینی برای کسب سکوی تیمی دارد، تأکید کرد: امیدوارم زحماتی که کشیده شده به نتیجه برسد. خیلی‌ها منتظر هستند که تیم زمین بخورد، ولی واقعیت این است که توکل ما به خداست و ایمان داریم خدا دستمان را می‌گیرد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه