به رقابت‌های قهرمانی جهان می‌رسیم

به رقابت‌های قهرمانی جهان می‌رسیم

سرمربی اسپانیایی تیم ملی هندبال ایران گفت: هر یک از دیدارهای ما در رقابت‌های قهرمانی آسیا سرنوشت ساز است اما باور دارم تیمم می‌تواند در رقابت‌های قهرمانی جهان حضور پیدا کند.
مانوئل مونتایا فرناندز سرمربی تیم ملی هندبال ایران پس از قرعه‌کشی رقابت‌های هندبال قهرمانی آسیا و همگروه شدن ایران با عربستان میزبان، استرالیا و هند، گفت: فراموش نکنید هیچ حریفی در گروه ما ساده نیست، اما بازی با عربستان میزبان می‌تواند ادامه مسیر و سرنوشت ما را در این رویداد مشخص کند.
وی ادامه داد: از استرالیا و هند اطلاعات دقیقی ندارم اما این به معنا نیست که کار ساده‌ای در برابر این دو تیم داریم. در رقابت‌های قهرمانی آسیا هیچ کدام از دیدارهای ما ساده نیست و برای رسیدن به موفقیت کار دشواری در پیش داریم. من برای تمامی حریفان احترام قائل هستم و این احترام باید به بازیکنانم منتقل شود تا خود را در هیچ‌کدام از دیدارها از پیش برنده ندانند و تأکید می‌کنم مبارزه مقابل هیچ تیمی برای من و بازیکنانم تفاوتی ندارد.
وی در مورد پیش‌بینی خود در مورد کسب جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز گفت: پیش‌بینی دشوار است و نمی‌توانم بگویم چند درصد شانس حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان را داریم، اما می‌توانم بگویم تیمم ۱۰۰ درصد اعتماد به نفس دارد؛ زیرا بازیکنانم جنگجو هستند و تا آخرین لحظات هر بازی می‌جنگند.
فرنادز در مورد اعلام فهرست نفرات دعوت‌شده به اردوی آماده‌سازی نیز گفت: فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی پس از پایان مرحله چهارم دور رفت لیگ برتر هندبال اعلام می‌شود. ما در اردوی پیش رو ۲۲ بازیکن را دعوت خواهیم کرد اما در نهایت ۱۸ بازیکن به تورنمنت تدارکاتی رومانی اعزام می‌شوند.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه