امیدوارم خالی بند نباشی!

کنایه لواندوفسکی به مسی:

امیدوارم خالی بند نباشی!

هفته گذشته مراسم توپ طلای سال 2021 در شهر پاریس برگزار شد و لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی و 34 ساله موفق شد برای هفتمین بار این جایزه بزرگ را از آن خود کند. این اتفاق در حالی رخ داد که با توجه به منتفی شدن مراسم سال 2020 به علت شیوع ویروس کرونا و درخشش رابرت لواندوفسکی در دو سال اخیر، بسیاری او را شایسته دریافت این جایزه می‌دانستند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد.حالا رابرت لواندوفسکی در مصاحبه ای در خصوص سخنان لیونل مسی بعد از دریافت جایزه و البته احساس ناخوشایند خود پس از شنیدن خبر دوم شدن صحبت کرده است.
رابرت لواندوفسکی گفت: «به وضوح ناراحت بودم و چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. با لیونل مسی رقابت خیلی نزدیکی در این دوره داشتم. البته من به سبک بازی مسی و دستاوردهایش احترام می‌گذارم. اما  اینکه من توانستم با او رقابت کنم، بیانگر سطح فوتبالی است که در این سال ارائه داده ام. اما بدترین لحظه برای من همان موقعی بود که نتایج را فهمیدم. اعتراف می‌کنم احساس ناراحتی زیادی داشتم. همچنین حس نارضایتی هم در من وجود داشت، زیرا در آستانه فتح توپ طلا بودم».
رابرت لواندوفسکی در ادامه با اشاره به سخنان لیونل مسی پس از رفتن روی جایگاه برای دریافت جایزه، گفت: «دوست دارم حرف‌های لیونل مسی صادقانه باشد، نه فقط حرف‌های تو خالی».
احتمال دریافت توپ طلای سال 2020؟ «صادقانه خیلی مشتاق دریافت این جایزه نیستم».
مسی بعد از دریافت توپ طلای هفتم خود خطاب به لواندوفسکی گفت:«مبارزه با لواندوفسکی باعث افتخار است، تو سال گذشته برنده توپ طلا بودی و فرانس فوتبال باید این جایزه را به تو بدهد. تو برنده توپ طلا بودی و باید این جایزه را در خانه خود داشته باشی».

برچسب ها :
ارسال دیدگاه