حضور منطقه ویژه اقتصادی سرخس در نمایشگاه «کیش اینوکس»

حضور منطقه ویژه اقتصادی سرخس در نمایشگاه «کیش اینوکس»

سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی موسوم به «کیش اینوکس» از هشتم تا یازدهم آذر در جزیره کیش برگزار شد و بیش از ۲۰۰ شرکت داخلی در آن حضور داشتند.
محمدرضا کلایی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس در این باره گفت: بررسی چالش‌های امور بیمه‌ای مربوط به سرمایه‌گذاران منطقه، مذاکره با شرکت‌های بیمه‌ای و همچنین معرفی ظرفیت‌های بالفعل و بالقوه منطقه ویژه اقتصادی سرخس در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کیش از جمله اهداف حضور منطقه در این رویداد بود.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سرخس افزود: با توجه به اینکه پس از شیوع ویروس کرونا، این رویداد بزرگ‌ترین نمایشگاه در زمینه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری با حضور سازمان‌ها و مشاغل متعدد بود، بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی سرخس در زمینه‌های مختلف اعم از ریلی، جاده‌ای و هوایی ایجاد و خوشبختانه رایزنی‌های خوبی در این حوزه انجام شد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه منطقه ویژه اقتصادی سرخس، بستر مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی فراهم کرده، ضمن معرفی امکانات و ظرفیت‌های خود، در نشست‌های تخصصی حوزه سرمایه‌گذاری، حضوری فعال و مؤثر داشت. همچنین با توجه به حضور شرکت‌های معتبر بین‌المللی و سایر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در این نمایشگاه، فرصت خوبی برای تبادل تجربیات ارزشمند این شرکت‌ها با مناطق ویژه اقتصادی و آزاد ایجاد شد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه