رانندگی در تاریکی!

ورودی تربت حیدریه همچنان حادثه‌ساز است

رانندگی در تاریکی!

مریم سالاری

 پس از تعریض ورودی محور تربت حیدریه به مشهد و اقدام‌های مناسبی که از سوی شهرداری و اداره راه و شهرسازی درباره آسفالت آن انجام شده، این مکان به دلیل نبود روشنایی کافی به نقطه‌ای حادثه‌خیز و خطرناک تبدیل شده است.
حادثه‌خیزترین جاده تربت حیدریه در حالی همچنان قربانی می‌گیرد که بازسازی و ایمن کردن این جاده به خاطر ناهماهنگی بین دستگاه‌های متولی هر روز به تأخیر افتاده است.
یکی از شهروندان تربت حیدریه به خبرنگار قدس گفت: به دنبال ایجاد جاده کمربندی مشهد- تربت حیدریه، یک کیلومتر جاده باقی مانده و میدان دوغشک با وجود پرتردد بودن همچنان محل عبور خودروهای سبک و سنگین است.
محمدرضا وحیدنیا تأکید کرد: به علت عرض کم و دو طرفه بودن جاده از یک سو و نیز ورود و خروج خودروها (از شهرک ولیعصر به جاده و برعکس در دو تقاطع)، متأسفانه حوادث ناگواری اتفاق می‌افتد. 
محمدجواد امیری، مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه هم گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون در این مسیر 25 مورد تصادف (با 54 مصدوم) به وقوع پیوسته است.
علی رجایی، رئیس اداره نگهداری راه‌های خراسان هم در این باره گفت: تکمیل باقیمانده عملیات یک کیلومتر روکش نهایی آسفالت و میدان روستای دوغشک حدفاصل روستای منظر تا پل الغدیر افزون بر 60 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
محمد روحی، مدیر شرکت برق تربت حیدریه نیز گفت: پروژه روشنایی معابر ورودی شهر تربت حیدریه به طول 8 کیلومتر با اعتبار 70میلیارد ریال آغاز شده و در دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌داری می‌رسد.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه