این دولت مردم را غافل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیر نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند

رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دفتر رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور:

این دولت مردم را غافل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیر نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند

رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دفتر رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور درباره احتمال حذف ارز ترجیحی گفت: هر تصمیمی درباره ارز 4هزارو200 تومانی گرفته شود، به اطلاع مردم خواهد رسید و هیچ وقت تصمیم غافل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرکننده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در این زمینه نخواهیم داشت. به گزارش فارس، غلامحسین اسماعیلی در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما با بیان اینکه ما همه مردم ایران را امین خود می‌دانیم، اظهار کرد: بدون شک هموطنان عزیز ما در جریان کامل مذاکرات خواهند بود و ما آمادگی داشتیم در وین مذاکرات را ادامه دهیم اما طرف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ما در این مذاکرات اعلام کردند باید مسائل مطروحه را در پایتخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود مطرح کنند.
رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دفتر رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهوری با بیان اینکه تاکنون ۱۲۰ میلیون واکسن کرونا وارد و پول آن نیز پرداخت شده است، گفت: در این شرایط ثابت کردیم با وجود تحریم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها با واردات ۱۲۰میلیون دز واکسن می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانیم تحریم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را خنثی کنیم. وی افزود: رویکرد دولت تزریق دز سوم واکسن به مردم است تا هموطنان در معرض آسیب قرار نگیرند و امروز شاهدیم فوتی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روزانه ما از ۷۰۰ نفر به حدود ۶۰ نفر کاهش پیدا کرده که جای قدردانی و تشکر دارد.
اسماعیلی با اشاره به سفرهای استانی رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور یادآورشد: رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور ۶روز کاری در تهران و یک روز کاری در مناطق مختلف و استان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های محروم دارد؛ زیرا دکتر رئیسی با انجام سفرهای استانی به دنبال حل مشکلات مردم در مناطق مختلف کشور است. وی افزود: در این ۱۰۰روز، سفرهای استانی رئیس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جمهور بیش از  ۱۰مورد بوده و اگر دو سفر خارجی رئیس جمهور را ملاک قرار دهیم، در واقع وی به طور میانگین در هر هفته یک سفر را انجام داده است.

برچسب ها :
ارسال دیدگاه