هشدار به مجیدی

صدای هواداران بلندتر شد

هشدار به مجیدی

سینا حسینی

فرهاد مجیدی معتقد است تیمش بهترین تیم لیگ برتر است اما بهترین تیم فوتبال ایران به اعتقاد مجیدی هیچ نشانی از یک تیم مدعی که به دنبال قهرمانی است، در آن دیده نمی‌شود.
استقلال مجیدی تا به امروز 10 امتیاز ارزشمند را از دست داده، 10 امتیازی که می‌توانست تیم او را در حال حاضر با اختلاف نسبت به سایر مدعیان در صدر جدول قرار دهد، اما فرصت‌سوزی شاگردان مجیدی و تساوی‌های متوالی در لیگ برتر به کلی رویایی قهرمانی این تیم را دور از دسترس قرار داده تا آبی‌ها هفته به هفته از صدر جدول دورتر شوند.
عملکرد پرنوسان بازیکنان استقلال در هفته‌های اخیر می‌تواند در وهله نخست به ضرر سرمربی تیم تمام شود، هرچند که تا به امروز هیچ اتمام‌حجتی به سرمربی استقلال داده نشده است، اما به نظر می‌آید چنانچه این روند ادامه پیدا کند مدیران استقلال بابت این اتفاق به مجیدی هشدار دهند تا پایه‌های نیمکت برای مجیدی و کادر او لرزان شود.
مرور نظرات و واکنش هواداران استقلال پس از این تساوی نشان می‌دهد کار مجیدی در هفته‌های آتی برخلاف تصور بسیار سخت خواهد بود و در هفته‌های باقیمانده در نیم فصل نخست اگر شرایط به همین شکل پیش برود، باید منتظر تغییر فضا به ضرر سرمربی آبی‌ها باشیم.

ارسال دیدگاه