نبرد ایران - ایتالیا قطعی است

با سرمربیگری ناظم الشریعه در تیم ملی فوتسال

نبرد ایران - ایتالیا قطعی است

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و سرپرست کمیته فوتسال در مورد اینکه آیا فرصت کرده در مورد فوتسال تصمیمی بگیرد یا نشستی بگذارد، گفت: بخشی از برنامه‌هایی که دنبال می‌کنیم به تشکیل تیم ملی امید و زیر19 سال مربوط می‌شود تا ذخیره ای را برای تیم ملی بزرگسالان داشته باشیم.

اصولی گفت: باید فوتسال را از زیر سایه بودن خارج کنیم.این رشته یکی از پرافتخار ترین رشته‌های ورزشی ماست. اولین رشته و تیم گروهی که توانست روی سکو جهانی بایستد فوتسال ما بود. لذا امکانات بیشتری می‌طلبد و ما سعی می‌کنیم با همین نگاه این رشته را تقویت کنیم.اصولی در مورد برنامه سفر به ایتالیا عنوان کرد: برنامه این سفر برقرار است. برنامه‌ بازی‌های دوستانه با ایتالیا نهایی شده و اقداماتش در حال انجام است. 28آذر تیم اعزام می‌شود و با توجه به اینکه ما با ناظم الشریعه قرارداد داریم، تیم با سرمربیگری او در این بازی دوستانه حاضر می‌شود. او تیم را اعلام کرده و کارهای رجیستری در حال انجام است.
وی در مورد تیم زیر23 سال گفت: در مورد تیم امید و زیر19 سال، بعد از بازی با ایتالیا نشستی جدی را خواهیم داشت. در طراحی این سه تیم ملی که باید مکمل هم و حرکت واحد داشته باشند، تصمیم‌گیری خواهد شد. تشکیل تیم امید و زیر19 سال به زودی و حداکثر در دو ماه آینده خواهیم داشت و کارهایش را انجام می‌دهیم.
اصولی در خصوص مطالبات مجموعه فوتسال عنوان کرد: در بحث مطالبات فوتسال، گزارشی را خواسته‌ام. باید به دستم برسد تا ببینم عددش چقدر است. تصوری که دارم این است که این عدد نباید خیلی زیاد باشد. این مسئله را حتماً پیگیری می‌کنم. 
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به مطالبات از فیفا گفت: در همه حوزه‌ها مطالباتی وجود دارد. متأسفانه تحریم‌های ظالمانه‌ای که دولت آمریکا بر ملت ما تحمیل کرده مانع اصلی این موضوع است. بارها مکاتبه و پیگیری کردیم. گفتیم اگر مدعی هستید که فوتبال باید از سیاست جدا باشد، این کار دقیقاً مداخله سیاست در فوتبال است. این حق بازیکنان و باشگاه‌ها و داوران است. قطعاً فدراسیون فوتبال بابت تیم‌های ملی مطالباتی دارد. در این خصوص پیگیری‌هایی با دولت و وزارت خارجه انجام می‌دهیم تا راهی پیدا کنیم که منابع فوتبال و فوتسال که منابع ملی و متعلق به مردم است آزاد شود.

ارسال دیدگاه